fbpx
життєві історії
Взявши себе в руки, Валя вирішила зателефонувати Вадиму, але і тут її чекало непорозуміння: “Ваш абонент поза зоною досяжності”. – Він точно вимкнув телефон, щоб ніхто не відволікав його від “важливих” справ, – подумала жінка, і через пів годинки таки наважилась вийти на сходову клітку і подзвонити в двері сусідці. Коли Ліля відчинила, її очі були наляканими, але Валя не розгубилася, і відштовхнувши жінку пройшла на кухню

Взявши себе в руки, Валя вирішила зателефонувати Вадиму, але і тут її чекало непорозуміння: “Ваш абонент поза зоною досяжності”. – Він точно вимкнув телефон, щоб ніхто не відволікав його від “важливих” справ, – подумала жінка, і через пів годинки таки наважилась вийти на сходову клітку і подзвонити в двері сусідці. Коли Ліля відчинила, її очі були наляканими, але Валя не розгубилася, і відштовхнувши жінку пройшла на кухню.

***

Моя подруга розповіла мені історію, яка трапилася з нею буквально в минулому році. Вони з чоловіком і дітьми жили дружною сім’єю. Зовсім недавно купили квартиру.

Робили ремонт, будинок ще не був повністю заселений. Поруч з ними оселилася знайома, ефектна така блондинка Ліля, яка завжди хизувалася гарними формами.

Звичайно чоловік подруги Вадим задивлявся на яскраву струнку дівчину. Одного разу він поїхав у відрядження. Валя з дітьми залишилася вдома.

Вони сходили ввечері на прогулянку і вкладалися спати. Вночі подруга почула знайомий голос. Це був її благовірний, який виїхав нібито у відрядження.

У жінки по тілу пішли мурашки, її кинуло в піт. Що робити в такій ситуації?

Звичайно ж їй було боляче і прикро, що чоловік обманює її і зраджує прямо не виходячи з їхнього будинку. Та ще й з розписаною лялькою.

Заспокоївшись і взявши себе в руки, Валя вирішила набрати номер чоловіка. Але абонент був недоступний. Валя подумала, що вони розважаються і тому вимкнули телефон.

Все в середині кипіло, вона хотіла побігти туди, потім знову її щось зупиняло. Голос був чутний явно. Валя була впевнена, що їхня сім’я зруйнована.

Вона думала про те, що як тільки побачить чоловіка, то відразу повідомить йому, що йде. Сиділа придумувала слова, хапалася за сковорідку, у неї дуже боліла голова.

Пізніше жінка відчула, що більше не може стримувати сльози. Вони лились з її очей струмком. Що ж робити? Як вчинити? Зібравшись духом, через годину Валя пішла до сусідки.

Вона стала дзвонити в дзвоник і кликати чоловіка. Сусідка відчинила двері. Валя увірвалася в її квартиру з вигуками: Де цей негідник? Блондинка розгубилася.

Забігши на кухню моя подруга побачила чоловіка, який не був її чоловіком. Той обережно привітався і тут Валя зрозуміла, що вона помилилася.

Навпроти неї стояв чоловік, який мав дуже схожий голос.

Подруга вибачилася, сказала, що все переплутала і пішла. Блондинка і її супутник, так і залишилися в подиві. Валі було дуже соромно. На ранок пролунав телефонний дзвінок від чоловіка, він переживав, що дружина зателефонувала вночі.

Думав, що з дітьми щось трапилося. Валя розповіла йому, яка пригода з нею сталося. Як вона злилася, ридала і не знала, що робити.

Її чоловік виявився цілком порядним чоловіком, який дійсно був у відрядженні. Повернувшись він подарував Валі букет червоних троянд на честь їх великої любові і вірності.

А як би ви вчинили в такій ситуації?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page