fbpx

Я більше року працюю в Польщі. І кімнату винаймаю, і відкладаю собі на квартиру в Україні. Сестра просить гроші на ремонт житла в Ірпені, у них троє дітей. Мама каже, мушу дати

Нас в родині двоє дітей, я і моя старша на шість років сестра. Мені зараз 31 і я ще не заміжня і не маю діток, а в моєї сестрички Люди з чоловіком вже троє дітлахів.

Ми всі живемо у Київській області. Я працювала орендувала собі окрему однокімнатну квартирку, а сестра з родиною два роки тому взяли трикімнатну квартиру в новобудові, виплатили вже за неї кредит  і жили собі.

Та коли сталося це все, сестра з родиною виїхали на західну частину України до батьків її чоловіка, а їхнє житло в Ірпені було значно пошкоджено.

Я ж поїхала у польщу, бо мала там приятельку, яка допомогла з житлом і працевлаштуванням. Заробляю я нормально, живу скромно, тому вистачає і кімнату оплачувати, і відкладати, бо поїхала я з чіткою метою – заробити собі на власну квартиру в Україні.

Я люблю свою країну і лишатися на чужині на постійній основі не збираюся. Але недавно виникла одна проблема, і як бути – я не знаю. Отже, я більше року працюю в Польщі. І кімнату винаймаю, і відкладаю собі на квартиру в Україні.

Про це знають мої рідні. І ось зараз моя рідна сестра просить у борг на ремонт житла в Ірпені, у них троє дітей, а чоловік втратив роботу недавно. Мама каже,що я маю дати гроші сестрі.

А я не знаю, що робити. Звичайно, родина це головне, і вони обіцяють одразу віддати, як зять знайде гідну роботу. З одного боку, дати гроші – правильно, адже їм дійсно треба відремонтувати свою квартиру.

А з іншої сторони, якщо я віддам свої збереження, здійснення моєї мрії про власну оселю відкладеться на невизначений термін.

Передрук без посилання заборонено. Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page