fbpx

– Я буду доброю свекрухою – з онуками буду гратися, подарунки дарувати найкращі, всім забезпечу. Може і квартиру куплю молодим, якщо треба буде… За однієї умови: якщо невістка знайде до мене підхід! – заявила в розмові одна моя знайома, Людмила

– Я буду доброю свекрухою – з онуками буду гратися, подарунки дарувати найкращі, всім забезпечу. Може і квартиру куплю молодим, якщо треба буде… За однієї умови: якщо невістка знайде до мене підхід! – заявила в розмові одна моя знайома, Людмила.

Власне, ставати свекрухою їй поки рано – синочку тільки шістнадцять.

Проте життя свою Людмила звикла ретельно планувати, несподіванок не допускає, завжди думає про все наперед і така тактика дає плоди.

На сьогоднішній день Людмилі можна тільки позаздрити: у неї надійний чоловік, високооплачувана робота, єдиний син, вже зараз забезпечений всім під зав’язку, пара «зайвих» квартир на здачу, заміський будинок, автомобіль преміум-класу, подушка безпеки в різних валютах і банках – словом, все, що дає впевненість у завтрашньому дні.

У тому, що голодувати не доведеться не тільки їй, але і синові, і потенційним онукам.

Звичайно ж, все це далося непросто, не з неба впало. Зароблено з нуля. Людмила – жінка розумна, енергійна, активна, що володіє певною інтуїцією.

І тут раптом така фраза.

– Ти ба яка! – здивувалася почула цю розмову наша спільна знайома. – Підхід, значить до тебе повинна знайти невістка? А що ти під цим розумієш, дозволь запитати?

– Розуміш? Так то ж, що і всі! – сказала Людмила. – Невістка повинна буде дотримуватися субординації. Нормально сприймати критику, слухати, що їй кажуть, не сперечатися, не дутися і вже звичайно, не скандалити у відкриту. Повинна дзвонити мені сама, вітати зі святами, бути милою і усміхненою – навіть якщо їй щось в мені не подобається… А що тут такого? Хоче своїм дітям гарну бабусю і безбідне життя – нехай старається!

– А якщо вона не захоче підхід до тебе шукати і відносини налагоджувати, невістка-то? – уточнила знайома. – Що тоді і внуки не потрібні будуть?

– Та вже плакати не буду. Не захоче, її справа! Як до мене, так і я. Обійдуся без онуків!

«Як до мене, так і я» – правильний підхід свекрухи? Матеріальне благополуччя дах знесло, почалася зіркова хвороба?

Або просто жінка поки теоретик, а ось як до справи дійде – заспіває по-іншому?

А може бути, це нормально і правильно, така тактика – в невесткінихінтересах знайти підхід, тоді у дітей буде хороша бабуся?

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page