fbpx
життєві історії
– Я буду любити і тебе, і її, – заявив мені чоловік. Так я опинилася в дуже важкій для мене ситуації. Разом ми з чоловіком більше 10 років. У нас три чудові донечки

– Я буду любити і тебе, і її, – заявив мені чоловік. Так я опинилася в дуже важкій для мене ситуації. Разом ми з чоловіком більше 10 років. У нас три чудові донечки…

Я опинилася в дуже важкій для мене ситуації. Разом ми з чоловіком більше 10 років. До цього зустрічалися 4,6 року. Любов і у мене, і у нього. У цей час у мене були труднощі з моєю родиною. Він завжди був поруч. У нас три чарівні доньки.

Через 3,5 року після народження старшої доньки ми чекали сина і дуже сильно його хотіли. Та не судилося…

Саме в той час, коли я дізналася про синочка, чоловік почав мене зраджувати. Я про все дізналася завдяки його колезі з роботи. Були розмови, сльози. Але я намагалася не піднімати сильну бурю, через свій стан.

Але мої переживання призвели до того, що хлопчик не народився.

Я все сподівалася, що чоловік одумається. Він припинив спілкування з тією жінкою. Через чотири місяці знову я в положенні, і – уявіть – трійня! Все було добре. Діти народилися. Але овижили дві дівчинки.

Життя наше потекло у спокійному руслі. Але три роки тому я помітила, що він знову щось приховує. Влізла в телефон. Побачила “дружнє листування” з однією особою. Я подзвонила їй. Та сказала, що вони лише друзі. Я не дуже повірила, але вирішила тримати її ближче до себе.

Три місяці тому – знову листування, але вже іншого характеру, я прочитала його зізнання їй у коханні. За 15 спільних років він ніколи не зізнавався мені в коханні!

Ми поговорили. Чоловік відмовлявся, але потім зізнався. Зізнався, що любить мене шалено, але – і її теж.

– Я буду любити і тебе, і її, – заявив мені чоловік. Так я опинилася в дуже важкій для мене ситуації.

Мало того, він сказав, що хоче взяти її в дружини і мати від неї дитину. Але при цьому просить мене бути з ним!

Я знаю, що не можу без нього, люблю саме тим справжнім коханням, але і так жити теж не можу!

Що робити? І дочок не можу залишити без батька! Вони дуже люблять один одного! Піти нікуди. Квартира його батьків. Вигнати? Або терпіти, сподіваючись, що одумається?

Останні місяці для мене – страшний сон…

Автор: Олександра

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook