fbpx

Я була готова оплатити за всіх гостей з нашого боку на весіллі сина, але йому це видалось замало. Купляти весільну сукню для майбутньої невістки я відмовилась. Вважаю, що це справа сватів, або ж самої Ілони. І ось, тиждень тому мій Ромчик законно став сім’янином, та мене на цьому торжестві не було. Я в той час пила на балконі гірку каву і заливалася сльозами

Я була готова оплатити за всіх гостей з нашого боку на весіллі сина, але йому це видалось замало. Купляти весільну сукню для майбутньої невістки я відмовилась. Вважаю, що це справа сватів, або ж самої Ілони. І ось, тиждень тому мій Ромчик законно став сім’янином, та мене на цьому торжестві не було. Я в той час пила на балконі гірку каву і заливалася сльозами.

***

Скажіть, будь ласка, що такого повинна була зробити мама, щоб її не запросили на весілля сина? Вона сама, одна, виростила двох дітей, дала їм гарну освіту, допомогла стати на ноги, забезпечила житлом, розмінявши свою квартиру і продавши квартиру бабусі, а її не запросили.

Зате батько, який кинув жінку з двома малолітніми дітьми, синові ледь виповнився рік, а дочці три, на весіллі грає головну роль. Він не платив аліменти поки не втрутився суд, він не відвідував дітей поки вони були школярами, він не купив ніколи їм шкарпеток і найдешевших цукерок, але він на весіллі.

Діти не бачили батька багато років. Він гастролював по країні то будівельником, то рибалкою. Їм було за 20, коли батько повернувся в рідне місто.

Фінансово він цим дітям ніколи не допомагав, не знаю, як іншим. Але на весіллі сина він з п’ятою або сьомою дружиною, а так само були і всі діти від подальших шлюбів. А ось матері не було. Не було на весіллі і старшої сестри. Сестра з солідарності з матір’ю не пішла.

Що міг сказати батько синові, що той не запросив на весілля матір? А може це майбутня невістка не захотіла бачити свекруху на весіллі? Роман запропонував матері допомогти з весіллям. Він же мужик і бере все на себе. Але не розрахував можливостей, перед весіллям машину купили. І він запропонував матері або святковий стіл оплатити, або наряд нареченій купити.

Сума за те й інше виходила приблизно однакова. Мати погодилася стіл оплатити, але тільки за гостей зі свого боку. А їх було 15. За всіх людей з нареченим… Найближчих… Батько за свою ораву (12 осіб) сам заплатити може. Сторона нареченої цілком може сама оплатити своїх гостей, якщо запросили під сотню.

Більше Роман у матері не з’являвся, а дзвінки скидав.

У минулі вихідні було весілля сина. Всі веселилися і танцювали і тільки мати, дивлячись у віконце з 6 поверху, плакала…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page