fbpx
життєві історії
Я була на роботі, як задзвонив мобільник. Орест не був багатослівним. Сказав, що немає багато часу, оскільки його відправляють у важливе відрядження, і він повинен встигнути зібрати всі необхідні речі. Якби ж я тоді знала, що цими речами, виявиться все моє золото з діамантами

Я була на роботі, як задзвонив мобільник. Орест не був багатослівним. Сказав, що немає багато часу, оскільки його відправляють у важливе відрядження, і він повинен встигнути зібрати всі необхідні речі. Якби ж я тоді знала, що цими речами, виявиться все моє золото з діамантами.

Мій перший шлюб був невдалим і закінчився розлученням. Проблема була в тому, що я не можу мати дітей, а чоловік дуже мріяв про дитину. Однак у цьому винен мій чоловік, коли я зрозуміла, що чекаю дитину, на зорі наших стосунків, він сказав, що ще зарано…

На той момент ми не мали роботи, грошей, житла, а тут ще й цікавий стан. Чоловік, мені тоді сказав, що в нас ще будуть діти, але пізніше, коли в нас вийде стати на ноги. Однак після того, як у нас налагодилося життя, з’ясувалося, що в мене більше дітей не буде. А яка ж сім’я, якщо в ній нема діток?

Мій другий шлюб був продиктований образою на колишнього чоловіка. Тільки після того, як ми узаконили з другим чоловіком стосунки я дізналася, що в Олега деякі питання, які потрібно вирішувати – ігри, і не прості ігри… Мені доводилося повністю утримувати свого другого чоловіка. Однак я мовчала на його витівки, бо намагалася зберегти наш із ним шлюб.

У нас невелике містечко, а тому практично всі знають одне одного. Мій перший чоловік вже одружився вдруге, у нього навіть є двоє діточок. Про те, що у мого другого чоловіка є така проблема – знають усі, та й як це приховаєш… У однієї моєї знайомої у сина така сама проблема, від неї я й дізналася про те, що мій другий чоловік усі гроші спускає в такий спосіб.

Я не бачила сенсу в тому, щоб звертатися до спеціалістів, я вважаю, що це питання батьків Олега. Потім я втомилася від постійної нестачі грошей і брехні чоловіка і пішла від Олега. У мене чудова зарплата, я купила автомобіль та квартиру, але в моєму житті немає щастя. Я втратила будь-яку надію на те, що колись стану щасливою.

Потім я зустріла свого третього чоловіка, ми не стали з ним розписуватись, бо я боялася знову помилитися. Пізніше виявилося, що я була права. Мій третій громадянський чоловік, якось повідомив мені, що його посилають у відрядження по роботі. Після цього він зник із мого життя разом із моїми прикрасами та грошима.

Я не стала звертатися до служб та “опускати” себе. Після цього я дала собі слово, що більше жодного чоловіка в моєму житті не буде!

Фото ілюстративне