fbpx
життєві історії
Я була вже на шостому місяці, і пішла в “дитячий світ”, щоб купити необхідний одяг для малюка на перший час. Там то я і зустріла Галю. На моє здивування, вона також була при надії. Побачивши мене, колишня дружина мого чоловіка, підійшла, і усміхаючись спитала, на кого ми чекаємо. – О, так у Юри цього року народиться одразу два сина, – і пішла на вихід. Я стояла наче на ватяних ногах. Зміст її слів до мене дійшов лише через декілька хвилин

Я була вже на шостому місяці, і пішла в “дитячий світ”, щоб купити необхідний одяг для малюка на перший час. Там то я і зустріла Галю. На моє здивування, вона також була при надії. Побачивши мене, колишня дружина мого чоловіка, підійшла, і усміхаючись спитала, на кого ми чекаємо. – О, так у Юри цього року народиться одразу два сина, – і пішла на вихід. Я стояла наче на ватяних ногах. Зміст її слів до мене дійшов лише через декілька хвилин.

Жінка з усмішкою сказала, якщо так, то у нашого спільного чоловіка буде два сини. Потім розвернулась і пішла, а я стояла на місці, і не могла поворухнутись. І раптом я зрозуміла всю абсурдність свого становища.

Так сталося, що я влізла в чужу сім’ю. Ми з Юрою були разом майже два роки. Їхні стосунки з дружиною не складалися, тому що не виходило стати батьками. Спочатку ми просто дружили, ділилися проблемами та успіхами. А потім зрозуміли, що ми більше, ніж просто друзі. І одного разу ми здалися. Так я і стала його “новою” дружиною. Не знаю, чи знала про мене дружина мого коханого, але Юра зумів маневрувати між нами обома.

Через якийсь час він сказав, що любить мене. Говорив, що нічого не відчуває до дружини. На той момент мені вже давно було зрозуміло, що я хочу бути тільки з ним і готова поборотися за своє щастя. Так, потихеньку чаша терезів почала переважувати в мій бік. Юра залишався у мене ночувати. Не знаю, як він аргументував це дружині, але мені, чесно кажучи, було начхати. Важливо було лише те, що ми разом.

Час минав і вони з дружиною були одружені тільки офіційно. Так мені здавалося. Я незабаром зрозуміла, що ношу його дитятко. Юра був на сьомому небі від щастя. Але мене засмучував той факт, що наше маля народиться не в повноцінній сім’ї. Хоча в наш час це норма, але я не хотіла, щоб наша дитина була незаконнонародженою. Тоді мій коханий заявив, що розповість все дружині і розлучиться.

Вони поговорили і розлучилися швидко, бо було надано довідку про те, що я при надії. Також швидко ми розписалися. І ось, я отримала те, чого хотіла — Юрчик поряд, нам більше не треба ховатися, а головне, ми — законні чоловік та дружина, майбутні батьки.

Через шість місяців я округлилася і стала колобком. З величезним животом. Я ходила дитячими магазинами, скуповуючи одяг для майбутнього сина. І одного разу там я зустріла колишню мого Юри. У неї був майже такий самий живіт, як і в мене. Наскільки мені було відомо, вона після розлучення ні з ким не зустрічалася, принаймні так говорили наші спільні знайомі. Галина, побачивши мене, поцікавилася, на кого ми чекаємо. Я чесно зізналася, що хлопчик. Жінка, посміхаючись, сказала, що в такому разі у нашого спільного чоловіка буде аж два сини. Вона посміхнулася і пішла, а я не могла промовити й слова. За кілька хвилин до мене дійшло…

Ми обидві чекаємо на дітей від одного чоловіка. Я не могла в це повірити… Зібравшись із силами, я поїхала до офісу до чоловіка. Юра був здивований, що зі мною трапилося. Одночасно я реготала і плакала, звинувачувала його в зраді і несла всяку нісенітницю. Лише коли заспокоїлася, розповіла про випадкову зустріч із його колишньою. Виявляється, він був у курсі цієї “новини”, вона розповіла йому вже після розлучення. А мене він не повідомив, щоб не засмучувати, бо любить мене.

А я не знаю, як можу тепер довіряти Юрі. Вони ж були разом, коли ми вже жили з ним. І як бути? Чи жити великою дружною родиною?

А якщо Юра повернеться до неї? Адже тепер у них з’явиться довгоочікувана дитина.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!