fbpx

Я часто зустрічався з сином, мої батьки теж його дуже люблять. Через це моя нинішня дружина Наталя сердиться, ревнує до дитини, тим більше що мої батьки так і не змирилися з моїм розлученням і в цьому вважають винною її, що влізла, як каже моя мама, в чужу сім’ю. Але недавно я дізнався, що моя дружина знову залишилася сама з дітьми. Після чотирьох років спільного життя і спільної дитини, від неї пішов чоловік, пішов до іншої

Після розлучення з дружиною я ще довго відчував свою провину перед Оксаною, перед сином. Адже це я пішов з сім’ї, зустрівши іншу жінку. Трохи полегшало, коли дружина знову вийшла заміж, а незабаром в цьому шлюбі народила дитину, теж хлопчика.

Другий чоловік добре ставився до нашого сина, я був радий, що дитину не ображають. Зізнаюся, що в той же час мені було боляче чути, коли син говорив на вітчима «тато». Але що з нього взяти, адже йому всього п’ять років було і, напевно, йому хотілося, щоб і у нього був тато, який живе з ним.

Я часто зустрічався з сином, забирав його на вихідні до себе, мої батьки теж його дуже люблять. Через це моя нинішня дружина Наталя сердиться, ревнує до дитини, тим більше що мої батьки так і не змирилися з моїм розлученням і в цьому вважають винною її, що влізла, як каже моя мама, в чужу сім’ю.

Але недавно я дізнався, що моя дружина знову залишилася сама з дітьми. Після чотирьох років спільного життя і спільної дитини, від неї пішов чоловік.

Оксана сама мені сказала, що він пішов до іншої жінки. Незважаючи на те, що я свого часу вчинив так само, мені прикро за неї, вона хороша дружина і мати, і не заслуговує такого ставлення до себе. Дивно, напевно, чути таке на адресу колишньої дружини від чоловіка,який покинув її, але це так. Хоча сам не можу пояснити, чому я пішов тоді з сім’ї. Було швидкоплинне захоплення, потім каяття, але вже було пізно повертатися в сім’ю, Оксана вже чекала дитинку, а незабаром і дочка народилася.

Зараз намагаюся частіше бувати в колишній сім’ї, допомагаю, чим можу, щоб діти не відчували себе покинутими і самотніми. Все більше переконуюся, що колись зробив величезну помилку, але повернення назад немає. Нещодавно колишня дружина сказала, що їй не стільки образливо за себе, як соромно перед підростаючим дітьми, які скоро зрозуміють, а може і запитають, чому обидва їхні батьки пішли до інших жінок.

Відповіді у неї на це питання немає, як і у нас, чоловіків, які покинули її. Доведеться якось раніше поговорити з хлопцями і пояснити, може, зрозуміють, що в житті часто трапляються найнеймовірніші ситуації…

Автор: Роман

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page