fbpx

Я часто зустрічаю Зоряну щасливою та сяючою. Та незважаючи ні на що, моя подруга, ну геть ніяка не господиня. В хаті в неї чистотою далеко не пахне. Вся вона красива, в обновках з донечкою виходить із будинку. Та коли я завітала до неї в гості, то була просто спантеличена від побаченого. На кухні все поросло жиром, на мої білі шкарпетки з її килима у вітальні поначіплялось всякого, навіть крихти. Але і це не найгірше!

Від своєї Зоряни чую не раз такі слова, ніц не робиш, но ті порядки! Вже й слухати надоїло.

Моя подруга Зоряна живе зі своєю мамою, виховує донечку без чоловіка. Так склалось у її житті, що коли донечці було чотири, чоловік Зоряни важко занедужав і до року часу його не стало.

Все тоді змінилось у її житті. Зоряна важко працювала, щоб прогодувати сім’ю, мама її займалась вихованням дочки Соломійки. Тай так буденно життя її минало.

Та одного разу мені подруга зізналась, що познайомилась з одним дуже цікавим чоловіком. Вже через рік вони узаконили свої стосунки.

Новобранець Зоряни виявився статний чоловіком. Брак грошей, зник сам по собі. Зоряна почала більше часу витрачати на сім’ю. Перевелась на легшу роботу.

Я часто зустрічаю її щасливою та сяючою від щастя. Проте моя подруга, ну геть ніяка не господиня.

В хаті в неї чистотою далеко не пахне. Вся вона красива, в обновках з донечкою виходить із будинку. Та коли я завітала до неї у гості, то була просто спантеличена від побаченого.

На кухні все поросло жиром, на мої білі шкарпетки з її килима у вітальні поначіплялось всякого, навіть крихти.

Коли зоряна відкрила шафу то з неї було видно купу одягу, який не складається на поличці зовсім. І якщо чесно, мені й лячно уявити, якою господинькою виросте її донечка. Якщо вона постійно зростає в такому оточені і бачить, що це норма для її батьків.

Ось в мене, наприклад, відразу піднімається настрій, коли я в домі наводжу ідеальну чистоту.

Щоправда, потім днів зо три дресирую своїх хлопців, якщо щось не на своєму місці, чи не прибраний посуд, адже в мене і самооцінка піднімається, коли все охайно розкладено по-поличках.

Коли в хаті пахне свіжістю і сяє все чистотою. Я тоді щаслива людина.

Свого чоловіка і синочків, я з самого малечку привчаю до чистоти і порядку.

Щоб потім мені жодна невістка не докоряла. Тай ці навички їм допоможуть в майбутньому, жити в чистоті і гармонії.

А у вас як з порядками в оселі?

Чи робите ви хоч раз в місяць генеральне прибирання? І як ви привчаєте своїх дітей до порядку?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page