fbpx

Я через зятя свого яєць своїх несушок взагалі не бачу вже рік. Переїхали до мене з дитиною в село, він нічого не робить, дочка щось там в інтернеті трохи заробляє, на комуналку мені дає

Коли моя дочка Іринка виходила заміж, Ігор мені вже тоді не подобався. Якийсь дуже самозакоханий, гордовитий, не охочий до праці. Побралися вони чотири роки тому, народилася в них дитина, жили на орендованій квартирі. Пізніше батьки Ігоря запросили їх жити до себе в Харків у трикімнатну квартиру.

Коли все це почалося в країні, будинок, де всі вони жили, було пошкоджено. Свати мої виїхали до знайомих закордон, а дочка з дитиною без чоловіка їхати не захотіла.

Тому вони троє – Даринка, Ігор і маленький Нестор переїхали до мене в село. Нам з чоловіком свого часу дістався у спадок не маленький будинок, ми все життя його добудовували, ремонтували, облаштовували.

Тримали з чоловіком господарство все життя якесь, курочок-качок, свиню, кроликів. садили город невеликий. Словом, все як в селі.

Потім чоловіка не тало і я лишилася сама. Коли дочка виросла і вивчилася, я від великого господарства відмовилася, не легко вже самій. лишила тільки курочок, бо люблю домашні яєчка. мені навіть м’яса й молочки не треба, якщо яйця є.

Я вже немолода, бо народила нашу довгоочікувану Даринку у 32 роки. Зараз дочці 29, вона заміжня, як я вже сказала. І ось живуть вони майже рік вже у мене.

І що ви думаєте? Я через зятя свого яєць своїх курочок-несушок взагалі не бачу вже рік. Бо зять щодня на сніданок яєчню з 4-5 яєць їсть, кури вже нести не встигають, дочка навіть докуповує іноді. На Великдень взагалі три десятка докупили, а коштують вона дуже дорого зараз.

Зять Ігор, треба сказати, нічого не робить, на підробітки ніякі не йде, щоб на вулиці не світитися зайвий раз, зрозуміло, чому.

Дочка щось там в інтернеті трохи заробляє, пише статті якісь на замовлення, 5-6 тисяч на місяць заробляє, на комуналку мені дає, а у всьому іншому я сама їх утримую.

Я вже дуже так втомилася жити, обслуговувати зятя, але не знаю, що робити. Дочка в мене одна, і зіпсувати стосунки з Даринкою дуже не хочеться. А вона цього Ігоря дуже любить, це видно, порошинки з нього здуває.

Мені в цій ситуації і себе шкода, і дочку. я розумію, що так взагалі бути не повинно – дві жінки утримують дорослого мужика й дитину. Але як змінити ситуацію, не уявляю. Зять і по господарству нічого не хоче особливо робити, все щось в інтернеті сидить, мовби роботу вишукує. Рік вже, уявіть.

З Дариною розмовляти пробувала – немає сенсу, її все влаштовує. Вона чоловіка за хвіртку зайвий раз випускати не хоче. От і як бути, невже це у мене вже до кінця таке буде в будинку, дуже не хочеться, якщо чесно.

Спеціально для сайту ibilingua.com.

Передрук без посилання на сайт заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page