fbpx
життєві історії
Я добре ставлюся до свекрухи, але мені не дає спокою питання: «Навіщо вона спалила мої сукні?»

Коли ми з чоловіком були в стадії переїзду з однієї квартири на іншу, частина речей, серед яких були і мої речі, і весільна сукня, виявилася на дачі у свекрухи.

Посуд, ковдри, постільна білизна незабаром перекочувало в її будинок. Не шкода. Ми купили собі нові. Але ось пакунок з моїми сукнями я не знайшла.

Там було кілька суконь, але мені були дуже дороги два, зшиті на замовлення у хорошій приятельки, вони були, так би мовити, «на вихід».

Я добре ставлюся до свекрухи, але мені не дає спокою питання: «Навіщо вона спалила мої сукні?»

Єдиним розумним поясненням було, що вона зробила це помилково, але в це можна повірити з великою натяжкою, так як сукні мали найкращий вигляд.

Я забула їх вивезти, вони чесно сказати, були мені замалі, але я не втрачала надії одного разу надіти їх, вони були своєрідним стимулом для мене скинути вагу.

Можна припустити, що вона позбавлялася від старих ганчірок, але по-перше, у неї безліч мотлоху залишилося, як-то: старовинні чоловічі труси і рвані сорочки, а по-друге, вона могла запитати мене чи потрібні мені мої речі, перш ніж спалювати.

Якось раз вона приїхала до нас в гості, не в гуморі. Слово за слово, ми з нею посварилися, і я прямо запитала її про свої сукні.

Вона відразу схопилася за серце «Ой, мені погано», і відповіді я так і не отримала. Потім скаржилася синові, що з-за мене вона ніч не спала.

Взагалі, мені гріх скаржитися на свекруху, дякую їй за сина (мого чоловіка), вона виростила його хорошою людиною.

Є звичайно, більш теплі стосунки між свекрухами і невістками, але є і такі, дізнавшись про які розумієш, що твоя свекруха – просто золото.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook