fbpx

Я довгий час після заміжжя жила не знімаючи рожеві окуляри. Живемо ми зі свекрухою. Але ви знаєте, вислів: “за мужем”, явно не про мене. Ось моєму Сергію стало врази краще жити. Окрім мамці, яка завжди під боком і каже куди сісти, а коли встати, з’явилася ще й дружина, яка нагодує, випере, ще й нагадає про гігієну, бо мамця до тридцяти рочків не привила синочку цієї звички. І ось в мене питання: як тепер маю з цим всім жити?

Я довгий час після заміжжя ходила не знімаючи рожеві окуляри. Живемо ми зі свекрухою. Але ви знаєте, вислів: “за мужем”, явно не про мене. Ось моєму Сергію стало врази краще жити. Окрім мамці, яка завжди під боком і каже куди сісти, а коли встати, з’явилася ще й дружина, яка нагодує, випере, ще й нагадає про гігієну, бо мамця до тридцяти рочків не привила синочку цієї звички. І ось в мене питання: як тепер маю з цим всім жити?

Інколи задаюсь таким питанням, чому чоловіки називаються сильною статтю?

Якщо розібратись між життям і випробуваннями, які випадають на долю жінки після заміжжя, та спостерігаючи за моїм чоловіком, то його життя змінюється лише в кращу сторону.

Додається додаткова нянька, як бонус до мами, та й всі біля нього танцюють, бо це чоловік, він прийшов з роботи: жінко, їсти давай…

А я відірвана від дому, від свого звичного ритму життя. А ще тепер на мене звалилась ціла купа обов’язків: прати, готувати для чоловіка, створювати затишок в домі, слідкувати за його стилем в одязі, нагадувати йому про гігієну, бо виявляється, мамця його до тридцяти рочків, ще не навчила.

Звісно, що до того часу я була в рожевих окулярах і всього цього не могла помічати.

Це вже згодом, як ти починаєш ці окуляри з себе потроху знімати, адже ти не лише половинка свого чоловіка, і невістка, яка має підчинятись вибрикам свекрухи, ти ще й мама, яка має дбати про комфорт і умови для росту і розвитку своїх дітей.

Це тільки мама думає, що ідуть холоди чи навпаки потепління. І дітям потрібен новий одяг, бо зі старого вони вже виросли.

Я вже взагалі мовчу про ремонти, які я затіяла, і про кошти на них, які я сама думала де взяти.

Звісно, що маленька підтримка від чоловіка є, але вона смішна, бо він в мене не звик напрягатись. Йому біля мамці так комфортно жити.

Коли починаю сама шукати майстрів, згодом матеріали, то задумуюся, хто з нас сильна стать? Хто змінює своє життя так, щоб всім було добре?

Ми виходимо заміж не за чоловіка, а це вони за нами, як в Бога за пазухою. Так, не спорю, є і хороші чоловіки, та їх дуже мало.

А у вас як із вашими чоловіками?

Чи пощастило вам пов’язати своє життя зі справжнім чоловіком, який бере основну турботу і відповідальність на себе?

Чи з тим, хто маючи сім’ю, жінку і дітей, слухається й досі мами, на що йому витрачати кошти і як жити?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page