fbpx
Шоу-бізнес
 “Я дружу з усіма, але… Ми не так часто збираємося разом. У нас вже різний світогляд.” Як виглядають батьки Тіни Кароль, з якими у неї непрості відносини: зірці нема чого приховувати

 “Я дружу з усіма, але… Ми не так часто збираємося разом. У нас вже різний світогляд.” Як виглядають батьки Тіни Кароль, з якими у неї непрості відносини: зірці нема чого приховувати.

За словами Тіни Кароль, вона рідко зустрічається зі своїми батьками, оскільки у них різні погляди на життя. Популярна співачка Тіна Кароль зізналася, чому рідко бачиться зі своїми батьками. Відверта заява зірки з’явилося в ефірі програми “Зірковий шлях”.

«Ми не так часто збираємося разом. У нас вже різний світогляд. Але традиції треба берегти. Для нас традиція – це Різдво, Великдень і мамин день народження. Тато свій день народження любить святкувати на роботі», – зізналася відома співачка.

В ефірі програми Тіна Кароль також розповіла, що їй звичніше залишатися наодинці з собою.

«Я дружу з усіма, хто хоче дружити зі мною. Але дружба в моєму розумінні перевіряється часом. Коли я залишаюся сама, то міркую і влаштовую якісь особисті апгрейди в різних питаннях. А також надолужую те, що ще не розумію або втратила. І тому мені не нудно, хоч би я була з друзями або наодинці з собою», – продовжила зірка, спілкуючись з журналісткою.

Підсумовуючи, Тіна Кароль розповіла, як з користю проводила час на карантині.

«Я зробила багато корисного під час цього періоду. Наприклад, займалася самонавчанням і відкрила для себе цікаві куточки України», – резюмувала вона в інтерв’ю.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Інстаграм, clutch.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook