fbpx
життєві історії
Я думала, що щаслива людина, адже моя свекруха живе за тисячу кілометрів від нас, і своїми візитами не так часто нам докучає. Але недавно Денис прийшов з роботи, і “потішив” мене новиною. Він, не порадившись зі мною, вирішив, що Ганна Дмитрівна цього року поїде з нами на море. – Я так рідко з мамою спілкуюсь, а тут така можливість. Та й на морі вона вже стільки років не була

Я думала, що щаслива людина, адже моя свекруха живе за тисячу кілометрів від нас, і своїми візитами не так часто нам докучає. Але недавно Денис прийшов з роботи, і “потішив” мене новиною. Він, не порадившись зі мною, вирішив, що Ганна Дмитрівна цього року поїде з нами на море. – Я так рідко з мамою спілкуюсь, а тут така можливість. Та й на морі вона вже стільки років не була.

***

Цією історією поділилася з колективом наша колега.

Люба заміжня 15 років. Є син, якому 12. Її шлюбу можуть позаздрити багато жінок. Чоловік забезпечує сім’ю, дружина працює для себе. Фінансів вистачає.

В обід ми з колегами обговорювали період відпусток, ділилися планами. Люба мовчала.

– Люба, ви куди в цьому році їдете?

Спитала наша коллега.

– Нікуди не їдемо! Якщо чоловік не схаменеться, то поїдемо в суд, розлучатися.

З роздратуванням відповіла Люба.

Виявилося, в її родині не все так просто. Свекруха Люби проживає в іншому регіоні. Жінка залишилася одна, син відчуває провину що рідко відвідує маму.

Прийшов він до дружини з ідеєю:

– Давай ми маму з собою у відпустку візьмемо. Вона з онуком поспілкується, з нами час проведе. Все-таки два роки вже не бачилися з нею.

Люба плани чоловіка не оцінила.

– Я цю відпустку цілий рік чекала! Провести її хочу з родиною, а не з сторонніми людьми. Треба було таке придумати!

Відразу скажу, відносини зі свекрухою у Люби нейтральні. Відстань між ними майже 1000 кілометрів. Вони і не бачаться толком. Ніяких конфліктів не було. Ну, або я просто про них не чула раніше.

– Так може він її окремо від вас поселить? Ви на вечірню прогулянку, бабуся за онуком догляне, чого поганого?

Поцікавилася інша колега.

– Не треба мені там няньок, я сама впораюся.

Поступатися ніхто не бажав. Жінка пригрозила чоловікові розлученням. Я не думаю, що до цього дійшло б. Люба знаходиться на дуже скромній посаді, її зарплата – копійки. Вона сама багато разів говорила, що все майно належить чоловікові.

Історія закінчилася тим, що чоловік поїхав з мамою в санаторій. А дружину з дитиною відправив до моря. Любу такий варіант влаштував.

Але відносини в пари зіпсувалися. Чоловік звинуватив дружину в нерозумінні. Адже він намагається не втратити час, поки його мама жива, і приділити їй увагу. Минуло 4 місяці, чоловік до цих пір ображений.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page