fbpx
життєві історії
Я думаю, приховати святкування дня народження Данилка від Тамари Петрівни не вийде. А навіть якщо і так, то рано чи пізно шило з мішка вилізе. Я в безвиході. Не знаю, як правильно вчинити. Може подруга й права, я сама налаштувала сина проти одної бабусі. Але ж я не винна, що моя мама ще жодного разу не прийшла до онука без гостинця і улюбленої іграшки, а та тільки з настановами

Я думаю, приховати святкування дня народження Данилка від Тамари Петрівни не вийде. А навіть якщо і так, то рано чи пізно шило з мішка вилізе. Я в безвиході. Не знаю, як правильно вчинити. Може подруга й права, я сама налаштувала сина проти одної бабусі. Але ж я не винна, що моя мама ще жодного разу не прийшла до онука без гостинця і улюбленої іграшки, а та тільки з настановами.

– Данилку скоро п’ять років буде. Бачити одну бабусю він хоче, а іншу навіть на день народження запрошувати відмовився. Так і каже, не клич бабу Раю. Свекруха все одно збирається прийти. Що робити, в голові не вкладається. – Розповідає 32-річна Марта.

Свекруха Марти не з простим характером жінка. Вона вважає найкращою господинею. – На кухні кращої за мене не знайдете!, – любить повторювати вона. Завжди робить зауваження і роздає непотрібні поради. То їй телевізор в пилюці, то картопля не не до кінця зварена. З онуком Тамара Петрівна веде себе аналогічно. Жодні мультики, про ютуб я взагалі мовчу, іграшки її не цікавлять — лише розбір польотів.

– Навіщо нісенітницею займаєшся. Краще б книжку до рук узяв. 5 років, а ти ще не навчився читати! Та й прописи треба писати, а не іграшками балуватись, — наголошувала онуку Тамара Петрівна при кожній зустрічі з Данилком.

Мама Марти – повна протилежність. Іванна Йосипівна балує онука, дарує йому подарунки та підгодовує. Ще й батькам радить не вантажити дитину, щоби не зіпсувати дитинство.

– Не знаю що робити. Може сказати Тамарі Павлівні, що ми не святкуємо цього року? Але вона все одно прийде вітати. Ображатиметься ж, якщо застане бенкет без її участі, — зітхає Марта.

– Знаєш, у чому проблема? У тому, що ти сама не любиш свекруху, — каже їй подруга.

– Ну такі в нас стосунки, не можемо порозумітися.

– Твої стосунки мають залишатися твоїми, на дитину не перекидай. Ти маєш зробити все, щоб син любив обох бабусь одинаково. Данило ж твою маму бабкою не називає!

– Бо вона не така.

– Зате про Тамару Павлівну ти йому дозволяєш висловлюватись як завгодно. Ти маєш пояснити, що вона така ж бабуся, і її треба запросити на свято.

А як ви вважаєте, чи Марта зобов’язана запрошувати бабусю Данилка, якщо сам винуватець урочистості цього не хоче? Чим може скінчитися ця ситуація? На чиєму ви боці?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua