fbpx

Я дуже хочу, щоб мій синочок-герой, коли повернеться з тих місць, знайшов собі іншу дружину! Бо ця дуже вже себе любить! У них троє дітей, двійко спільних і один невістки від першого шлюбу. Та будь ти господинею! По косметологам бігає, кожен день фото себе викладає! Я онуків люблю, але рідних, звичайно, більше. Ну а до Миросі не дуже ставлюся

Я дуже хочу, щоб мій синочок-герой, коли повернеться з тих місць, знайшов собі іншу дружину! Бо ця дуже вже себе любить, так не можна!

У них з Мирославою троє дітей, двійко спільних і один невістки від першого шлюбу.

Одружилися мій Арсеній і Мирося 6 років тому. У Мирослави це другий шлюб, від першого у неї є дочка, вже з сином у них народилися ще дівчинка і хлопчик.

Я онуків люблю, але рідних, звичайно, більше. Ну а до Миросі не дуже ставлюся, чесно кажучи. Я поясню.

Дуже вже невістка любить себе, я такого не розумію. Та будь ти господинею! Доросла жінка, мами трьох дітей, дружина офіцера, яка чекає чоловіка з фронту.

А вона по косметологам бігає, спортзали, кафе мало не щодня, кожен день фото себе коханої в соцмережі викладає. Іноді й з дітьми, але переважно – себе.

Мовляв, дивіться, яка я матуся трьох дітей! Ну хіба так можна? Так, виглядає вона гарно, працює віддалено, щось там заробляє, але таке ставлення до життя і поведінка не припустимі для заміжньої жінки!

Ну це ж нікуди не годиться – виставляти себе на показ, як блогери якісь. Я бажаю своєму сину достойної дружини, берегині дому.

А Мирослава – вертихвістка, яка собі ціни не складе. І що в ній Арсеній знайшов?

Я дуже хочу, щоб мій синочок-герой, коли повернеться з тих місць, знайшов собі іншу дружину! Бо ця дуже вже себе любить, так не можна!

Я мати і розумію, що для щастя моєму сину потрібна інша, спокійна, скромна і домашня. Дякую всім за увагу, гарного дня і буду дуже вдячна за підтримку, адже я однозначно права.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page