fbpx

Я дуже хвилювалася перед зустріччю з Оленою Богданівною. Ну а що можна було очікувати від людини, про яку Любомир говорив лише в чорному світлі? Але на мій подив мама Любчика поводилася доволі стримано, а ось сам Любомир був ніби геть іншою людиною. Причину такого ставлення до мами я дізналася від Оксани, його сестри. І ось тепер я не впевнена, чи хочу я такого чоловіка!

Я дуже хвилювалася перед зустріччю з Оленою Богданівною. Ну а що можна було очікувати від людини, про яку Любомир говорив лише в чорному світлі? Але на мій подив мама Любчика поводилася доволі стримано, а ось сам Любомир був ніби геть іншою людиною. Причину такого ставлення до мами я дізналася від Оксани, його сестри. І ось тепер я не впевнена, чи хочу я такого чоловіка!

Хлопець, з яким я зустрічаюся, погано ставиться до своєї мами. Боюсь, що я наступна жінка в житті Любомир, на яку чекає таке ставлення!

Я зустріла гарного хлопця, але в нього є один великий недолік. Він говорить про свою матір в не дуже хорошому світлі. Я не знаю, чи варто продовжувати відносини з цією людиною.

Любомир чудовий у всьому, я в нього закохана. Але його ставлення до власної матері викликає тривогу. Кажуть, одного дня чоловіки так само ставитимуться до своїх дружин. Тому я б цього дуже не хотіла.

Уважний, добрий хлопець, в якого я закохалася на першому побаченні. Любомир здавався ідеальним. Але я не наївна, тому даю стосункам принаймні рік, перш ніж ми по-справжньому познайомимося. Завжди може бути “скелет у шафі”. Наші з’явилися лише тоді, коли ми заговорили про батьків.

Не всім з ними легко, але коли Любомир заговорив про маму, я злякалася. Він дуже погано відгукувався про неї. Яка вона некомпетентна, як він не може з нею порозумітися і ніколи не налаштований на неї.

Але через деякий час йому довелося познайомити нас, і я цього трохи боялася. Ну як можна легко спілкуватися з жінкою, про яку я чула один негатив?

Під час вечері мама Любомира поводилась зі мною стримано, а точніше сказати, нейтрально. Однак сам Любомир був дуже грубий з Оленою Богданівною. Він не дав їй закінчити фразу, закочував очі й хитав невдоволено головою.

Він завжди був у поганому настрої. Він перекручував усе, що вона говорила, або якось висміював це. Скільки разів це навіть не мало сенсу, він просто був налаштований проти неї.

Але ж що вона з ним такого поганого зробила?

–  Вибач, будь ласка, за мою маму. Вона ще та актриса, – сердився Любомир, ​​а я заперечила, що мені вона видалась дуже приємною жінкою.

Любомир же сказав, що я її взагалі не знаю, що вона неймовірний маніпулятор.

Насправді їхня мати була дуже люблячою, можливо, занадто. Вона надмірно переживала за дітей, усе їм забороняла. Це було наприклад: “не бігай, не стрибай, мий руки”. Вона не відпускала їх у табори, щоб уникнути чогось поганого.

Любчик це погано сприйняв і досі не любить свою маму. Його сестра ставиться до неї з більшим розумінням.

“Мама не ідеальна, але з нею легко ладити. Любчик перебільшує, у нього виникла неприязнь до неї”, – заявила мені одного разу Оксана, сестра Любомира, при зустрічі.

Але я не знаю, чи хочу я хлопця, а в майбутньому чоловіка, який не може терпіти свою матір. Олена Богданівна не ображала його, просто надмірно переживала за нього. Він повинен був увійти в її становище і віднестись з розумінням.

Коли я запропонувала це, то викликала повну огиду зі сторони Любчика. Він сказав щось, що мене справді спантеличило.

Я зрозуміла, що в майбутньому Любомир може ставитись так і зі мною, або ж навіть гірше. Я не хочу переживати у стосунках через те, що мій партнер має погані стосунки з моєю матір’ю. Не дарма жінкам радять якомога швидше після знайомства завжди уважно спостерігати за тим, як партнер ставиться до матері.

Про майбутні стосунки можна прочитати багато. І тому я не знаю, що з цим робити. Я люблю Любчика, але вважаю нинішню ситуацію тривожною. Одного разу я можу пошкодувати, що не припинила стосунки вчасно.

Та з іншого боку я не уявляю, як це робити. “Ми не можемо бути разом, тому що ти не гарно ставишся до своєї мами?”.

Це звучить дивно.

Що б ви мені порадили в цій ситуаціях? Наперед вдячна за кожну пораду!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page