fbpx

Я дуже красива дівчина. Мені 28 років, живу в Івано-Франківську, працюю, знімаюся в рекламі і фотосесіях, дуже добре заробляю. Постійного хлопця в мене нема, я вибираю ще, маю право. Так ось такого зі мною ще не було. Прийшли ми з ним в дорогий ресторан, перше побачення, вечеря на 2000 гривень. Реально скинув карту

Я дуже красива дівчина. Мені 28 років, живу в Івано-Франківську, працюю, знімаюся в рекламі і фотосесіях, дуже добре заробляю. Постійного хлопця в мене нема, я вибираю ще, маю право. Так ось такого зі мною ще не було.

Познайомилася я кілька днів тому з гарним зовнішньо хлопцем, наче цікавий як співрозмовник. Запросив  він мене на побачення, я погодилася. Спочатку погуляли містом і в парку, а потім він запросив мене в ресторан.

Повечеряли ми на 2000 гривень. Смачно поїли пасти і морепродуктів з червоненьким, десерт з кавою, все було чудово, поки не настав час розраховуватися і йти.

І хочу сказати, це вперше в житті, скільки я була на побаченнях, мені хлопець запропонував поділити рахунок на пополам! Вперше!

А я бачу, що він там щось на калькуляторі рахував, що і скільки коштує. Смішний такий, ну чесно.

Так і каже: «Давай поділимо пополам, я скажу офіціанту, а ти як на це дивишся?»

Я відповіла, що негативно, а він говорить: «Я просто не плачу за дівчину на першій зустрічі».

Офіціант підійшов і цей Максим каже йому, мовляв, поділіть рахунок. Офіціант подивився на нас як на дуже дивних.

Тоді хлопець говорить: “Ну добре, я оплачу. Потім розберемось.”

А коли я вже приїхала на таксі додому, він кинув мені номер карти! Я була впевнена, що він постидається просити у мене гроші, але цей Макс таки надіслав мені свою карту!

Але не на ту натрапив. Я не буду йому кидати нічого! Я навіть відписувати йому не буду, заблокую всюди.

За мене навіть небагаті хлопці завжди платили! А тут такий дивак одягнений у все брендове і увесь із себе зустрівся. Каже, я потім, коли ми познайомимось, то буду платити.

Пише, давай ще побачимось. Ага, розмріявся. Не збираюся я про нього навіть згадувати, а не те, що бачитися знову. Я думаю, що я права на всі сто, нічого було запрошувати, раз не збирався пригощати.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page