fbpx
життєві історії
Я дуже люблю свого чоловіка, але коли я зустріла Сергія, я закохалася так, як ніколи в житті. Я знаю, що ми маємо бути просто друзями, але мої почуття до нього посилюються з кожним днем. Мені 31 рік, моєму чоловікові 46 років, і у нас три чудові доньки

Я дуже люблю свого чоловіка, але коли я зустріла Сергія, я закохалася так, як ніколи в житті. Я знаю, що ми маємо бути просто друзями, але мої почуття до нього посилюються з кожним днем.

Мені 31 рік, моєму чоловікові 46 років, і у нас три чудові доньки.

Мій чоловік — прекрасна людина та чуйний тато. Але я ніби одержима.

Раніше я сиділа у декреті, але 6 місяців тому влаштувалася на роботу до страхової компанії. Тоді все почалося.

Спочатку я не любила роботу. Але коли Сергій став звертати на мене увагу, коли ми почали спілкуватися, я почала з нетерпінням чекати робочого дня. Я купила собі гарний одяг та повністю змінила стиль.

Мій чоловік помітив мій новий одяг, зачіску. Але я виправдалася, сказавши, що хочу вписатися до колективу молодих дівчат, які стежать за собою.

Згодом Сергій почав фліртувати зі мною, але, коли дізнався, що я одружена, сказав: «Тоді ми повинні залишитися друзями».

Ми припинили спілкування на кілька тижнів, але одного разу він запропонував мені повечеряти з ним.

Ми з такою легкістю говорили і сміялися. У мене ніколи ні з ким такого не було. Я ніби зустріла споріднену душу.

Тієї ночі він запропонував мені продовжити спілкування в його квартирі, але я відмовилася. Коли Сергій підвіз мене до будинку, він нахилився і поцілував мене в щоку.

Він сказав: «Нам краще виїхати в безпечне місце, щоб тебе не побачили сусіди чи чоловік».

Я по вуха закохана в цю людину.

Це неправильно, я знаю, і я не повинна відчувати ці почуття до іншої людини. Але я не можу боротися із цим. Я в розгубленості. Що мені тепер робити? Чи сказати чоловікові? А як же мої діти та сім’я?

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page