fbpx
життєві історії
Я двічі вдiвeць, до цього часу не можу прийти в себе, прокидаюся вночі і йду в дитячу

Мені всього лише 38 років, а я батько-одиначка уже удруге. З першою дружиною познайомилися ще в університеті, довго зустрічалися, жили разом в студентському гуртожитку, як тільки одружилися.

Навіть працювати пішли в одну компанію, що абсолютно не заважало нашій сімейної ідилії. А згодом вирішили завести малюка, ось тут і почалися проблеми.

У Христини виявилися великі питання зі здоров’ям, але вона, нічого не кажучи, вирішила ризикнути. Сказала тільки в той момент, коли він

був просто неможливий, тоді і до лікаря пішла. Джерело

Я психував, лаявся, потім втішав її, і хапав, але нічого не можна було вдіяти. На шостому місяці пішли ускладнення, спочатку Христина теж мовчала, а потім потрапила в лікарню, прямо з робочого місця.

Місяць у лікарні, практично не встаючи з ліжка, купа ліків і процедур. Скільки сивого волосся у мене додалося за цей час, не злічити. Потім пару тижнів вдома, і знову лікарня.

Перед самими пoлoгaми її взагалі не випускали, кecapiв робити було не можна, природні пoлoги вибрали як більш сприятливі, але ніхто не давав ніяких гарантій.

Не дарма моє серце передчувало біду, все вийшло ще гірше, ніж я очікував. П’ятнадцять годин йшли пологи, Христина подарувала мені чудову доньку, а сама одразу ж потрапила в peaнімацію.

Я навіть відвідати її там не встиг, три зупинки серця практично поспіль, в останній раз врятувати вже не змогли.

Додому повернувся повністю розбитим, опустити руки не давала думка, що я потрібен моїй дитині.

За п’ять років я навчився багато чому: спочатку були памперси, купання, пляшечки і пустушки, коліки і перші зубки. Потім почався садок, я сам купував доньці платтячка, навчився плести косички і заколювати волосся.

Читайте також: Вбuвaють відносини: яких помилок не прощають різні знаки зодіаку

Не було часу на романи і жінок, повністю занурився в роботу і життя присвячував тільки Оленьці.

А потім мене знайомі змусили задуматися, що доньці потрібна жіноча рука і повноцінна сім’я. З Ганною познайомився на роботі, вона була дуже красивою і доброю дівчиною, з якою дочка дуже швидко знайшла спільну мову. У Ані був син від першого шлюбу, але тата не було, його давно позбавили батьківських прав.

Через рік ми стали жити разом, стара біль встигла забутися, і паростки дали нові почуття. Андрюша і Оленка дуже подружилися, дочка навіть не захотіла йти в школу, а залишилася в саду з братиком, не можна було без розчулення дивитися на цю парочку.

Цілих два роки тривало щастя, наша сім’я стала справжньою, де всі любили один одного, синові я дав своє прізвище.

Але одним ввечері я позбувся своєї коханої дружини, її навіть не встигли довезти до лікарні. Люди просто стояли на зупинці і чекали на свій транспорт, різко занесло автобус на слизькій дорозі, а Аня опинилася найближче до краю платформи.

Ось так я став двічі вдiвцeм. Чоловіки теж плачуть. До цього часу не можу прийти в себе, прокидаюся вночі один і довго дивлюся в стелю, потім йду в дитячу і дивлюся на своїх малюків, вони ще такі маленькі, а вже пережили велике горе.

You cannot copy content of this page