fbpx
поради
Вбuвaють відносини: яких помилок не прощають різні знаки зодіаку

Є помилки, які людям пробачити дуже складно. Астрологи переконують, що у кожного представника зодіакального кола є свій перелік вчинків і “cмepтних гріхів” , які їм дуже складно пробачити своїм партнерам.

У цій статті спробуємо знайти відповіді на питання, за що можуть розлюбити різні знаки зодіаку. Джерело

 • Козеріг

При всій закритості представників знака Козеріг, вони контактні і комунікабельні особистості, які можуть вибудувати відносини з будь-якою людиною. Однак у Козерога є певні цілі в житті, які не здатний змінити навіть кохана людина.

Ці люди мають величезну пристрасть до грошей і накопичення. І їх улюблений людина повинна повністю поділяти цю пристрасть, всіляко допомагаючи Козерогу в його нелегкій справі.

Якщо ж друга половинка виявиться справжнім марнотратом і особистістю інфантильною, ніяка любов не врятує такий союз.

 • Лев

Левів називають “сонцеликими”, і не тільки тому, що йому покровительствує Сонце, а й тому, що ця людина вважає себе найважливішою персоною на Землі. Навколо нього обертається світ і йому поклоняється весь світ, включаючи кохану людину.

За відданість і поклоніння Лев обдарує свого партнера справжнім коханням і буде вірний йому до кінця. Але ідилія в цій парі буде тривати до тих пір, поки друга половинка не зіпсує репутацію Льва, що не зганьбить і не обдурить його. Такого ставлення до себе “сонцеликий” не прощають.

 • Діва

У Діви і Близнюків один покровитель – Меркурій, а тому їх характери дуже походи. Діви також не переносять брехня, і не прощають зради, а тому якщо запідозрять улюбленого в невірності, їх любов зміниться ненавистю. А провести Діву дуже складно, адже ці люди бачать людину наскрізь.

Тому, якщо у партнера трапилася інтрижка на стороні або між улюбленим є недомовленості, варто набратися сміливості і в усьому відверто зізнатися Діві. Ці люди справедливі, а тому по достоїнству оцінять таке визнання.

 • Водолій

Представники знаку Водолій – особистості з претензією на геніальність. Вони мріють прославитися за рахунок свого неординарного розуму і власних талантів, а тому протягом життя шукають себе. І партнер їм потрібен такий же творчий.

Якщо друга половинка виявиться цікавим співрозмовником, з яким завжди можна посперечатися, якщо це буде легкий на підйом людина, яка готова вирушити в подорож хоч зараз, любов Водолія буде тільки міцніти.

Але якщо партнером виявиться домосід, днями дивиться телесеріали, Водолій швидко охолоне до нього.

 • Близнюки

Представникам знака Близнюки дуже непросто впустити в своє життя іншої людини. Ці люди бояться зради, побоюються обману з боку коханої людини, а тому навіть закохавшись, не можуть довіритися до кінця. Якщо ж друга половинка дійсно буде викрита у брехні або зраді, це вб’є любов Близнюка.

Навіть через дріб’язкової неправди Близнюк перестане довіряти партнеру і буде накручувати себе все більше і більше, поки не прийде до необхідності розлучитися.

 • Овен

Овна протегує войовничий Марс, а тому все життя цієї людини – боротьба. Любовні стосунки не виняток. Це маленька війна, в якій Овна постійно потрібно щось відвойовувати і за щось боротися.

Дайте Овна привід боротися за ваші почуття, боротися за свою сім’ю, разом долайте перешкоди, і палкий представник даного знака не відступить від вас ні на крок. Але тільки у відносинах настане нудьга, а войовничий запал згасне, як відносинам прийде кінець.

 • Телець

Стихія Землі наділила Тельця величезним впертістю, а тому закохавшись, ця людина планує прожити зі своєю другою половинкою все життя. Він не зрадить улюбленого і буде намагатися згладжувати всі гострі кути, щоб ніщо не порушувало цілісності цього союзу.

Змусити розлюбити Тельця може тільки підступність партнера, яке розіб’є серце цієї людини. І навіть в цьому випадку у партнера залишиться шанс повернути любов Тельця, адже представник даного знаку не може розлюбити в одну мить.

Читайте також: – Пробач, я не приходив, бо я одружився

 • Paк

У більшості випадків Paк стає слабкою ланкою у відносинах. Саме він тягнеться до коханої людини і розчиняється в ньому, а партнер дозволяє себе любити. Тому, змусити розлюбити Paкa досить складно, швидше за партнер кине його заради чергового захоплення, а Рaк буде слізно просити його повернутися.

Однак у дітей Місяця теж є гордість, і якщо Paк вирішить для себе, що цю людину не повинно бути в його житті, подальших відносин не буде, навіть якщо партнер спробує повернутися назад.

ваги
Ваги зроблять все, щоб досягти гармонії в стосунках з коханою людиною. “Діти Афродіти”, Ваги, повністю віддаються своєму почуттю і буквально розчиняються в партнері, не бажаючи шукати нікого іншого. І зруйнувати ці відносини може лише партнер, який почне руйнувати створену Терезами гармонію. Тиха, спокійна життя в обнімку з коханою людиною – межа мріянь Терезів, але якщо другій половинці потрібен драйв, постійні істерики і з’ясування відносин, почуття цієї людини почнуть йти на спад.

 • Терези

Не секрет, що підопічні Нептуна паралельно з реальним світом, живуть в світі своїх фантазій. По суті, це і не мир зовсім, а різноманіття фантазій, мрій і сподівань Риб. І багато в чому втілення в життя своїх фантазій представники знака Риби покладають на більш активного і дієвого партнера.

Якщо друга половинка зможе виправдовувати очікування Риб, у відносинах буде панувати повна ідилія. Але якщо партнер зруйнує їхні мрії, ні про яку гармонії не може бути й мови. Любов Риб неминуче пройде.

 • Скорпіон

У відносинах Скорпіон – це поліцейський, який буде зберігати спокій вашої пари до того моменту, поки ви не станете порушувати закони сім’ї. Він завжди верховодить у відносинах і вимагає від коханої людини граничної щирості.

Не варто змагатися зі Скорпіоном, ваші хитрощі він відчує за кілометр і знатиме про зраду раніше, ніж ви почнете готувати алібі.

Навіть легку інтрижку на стороні представник даного знака розцінить як справжня зрада. Скорпіон ніколи не забуде про нього, навіть якщо ви залишитеся разом.

 • Стрілець

Особистості даного знака вірять в чудеса і просто не можуть жити без надії. Їм потрібно у щось вірити, до чогось прагнути, в цьому русі і полягає сенс їхнього життя. І поки партнер дарує їм надію, поки він рухається разом зі Стрільцем до спільної мети і всіляко підтримує його, улюблені люди будуть разом.

Стрільця не можна критикувати, йому не потрібно вселяти, що мета недосяжна! У цьому випадку він не відмовиться від мети, а візьметься шукати ту людину, яка знову посіє в його душі віру в краще.

Related Post

facebook