fbpx
життєві історії
Я дивувалася, оскільки зі свекрухою Валентиною Гаврилівною я була в хороших стосунках. І лише через деякий час я дізналася, що насправді грошима, які їй давав син, вона не користувалася. Вони просто лежали у неї на збереженні. – А тобі скільки не даси, ти їм “ножки прикріпиш”. Теща тобі допомагає, тому нема чого й жалітися, – сказав Михайло і вийшов на вулицю

Я дивувалася, оскільки зі свекрухою Валентиною Гаврилівною я була в хороших стосунках. І лише через деякий час я дізналася, що насправді грошима, які їй давав син, вона не користувалася. Вони просто лежали у неї на збереженні. – А тобі скільки не даси, ти їм “ножки прикріпиш”. Теща тобі допомагає, тому нема чого й жалітися, – сказав Михайло і вийшов на вулицю.

Декрет для Андріани та Михайла став ще тим випробуванням. Жінка з головою пірнула в материнство, а її чоловік у кар’єру, хоча гроші він у сім’ю не дуже та й вкладав.

Двокімнатна квартира придбана в іпотеку, кредит, витрати на дитину про все думала Андріана, а не Михайло. Мама дівчини всіма силами підтримувала молоду сім’ю у фінансовому плані, доки глава сімейства ховав свою зарплату.

Андріана економила на всьому, адже ледь вистачало доходів на найнеобхідніше. Собі дівчина не купувала нічого, все для дитини.

Жодного одягу, косметики, походів у салони краси.

Коли на світ з’явилася правнучка, бабуся Андріані подарувала 200 тисяч.

Більшу частину вона віддала за іпотеку, а на 50 000 планувала упорядкувати себе, але чоловік розвіяв її надії. Ці гроші також пішли на сімейні витрати.

Про те, що чоловіка підвищили, Андріана дізналася випадково. Як з’ясувалося, вже пів року її Михайло вважається начальником, а не рядовим менеджером. Після розмови з подругою Андріана залізла до мобільного банку чоловіка, щоб перевірити стан рахунку.

Вона дізналася, що ще до підвищення Михайло отримував не 40 000, а всі 80 000. Судячи з банківської виписки, частину грошей він переводив свекрусі, а частину відкладав на депозит.

Їй стало так прикро, що вона розплакалася. Зі свекрухою були добрі стосунки, чому вона мовчала — Андріана не знала.

Свекруха грошей не потребувала, чоловік просто складав гроші на стороні, щоб дружина не знала. Вона влаштувала справжню “бурю” Михайлу вдома, але він постійно відмовлявся і не хотів пояснювати причину такої дивної поведінки.

Згодом чоловік зізнався, що відкладав гроші на автівку. Про підвищення мовчав, адже Андріана знайшла б інше застосування цим грошам. Дружина намагалася донести до нього, що брати гроші в її матері це не вихід. Михайло сказав, що йому на життя вистачає, а те, що дружина бере гроші у тещі, — це її проблеми.

Після такої заявки Андріана вирішила подати розлучення. Дівчина не розуміє, як жити з таким чоловіком, який здатний на обман та такі вчинки.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!