fbpx
життєві історії
Я хочу зробити пропозицію одразу двом жінкам. Яка погодиться – з тою і буду. Не знаю, що з цього вийде, але ідея, як це зробити, в мене вже визріла! Підготую два букети білих троянд, дві обручки

Я хочу зробити пропозицію одразу двом жінкам. Яка погодиться – з тою і буду. Не знаю, що з цього вийде, але ідея, як це зробити, в мене вже визріла!

Перші мої серйозні стосунки з дівчиною Оксаною тривали цілий рік. Я її дуже кохав, хотів з нею одружитися і навіть зробив їй пропозицію. Але вона мені відмовила і покинула мене. Сказала, що я не те, що їй потрібно, що є в мені дещо, що їй не підходить. І що я їй як хороший друг більше підійду, ніж як її хлопець. І пішла від мене, запропонувавши лишитися добрими друзями.

Через якийсь час я познайомився з іншою дівчиною, почали зустрічатися, я знову закохався. Ірина мене теж любить. Вона мене кидати не збирається, і я цьому радий.

Але ось, перед самісіньким Новим роком, Оксана усвідомила свою помилку і шкодує, що пішла від мене. Тому що вона так і не змогла нікого знайти адекватного. Мені її шкода, та і почуття якісь живі.

Але йти від Іри до Оксани я не хочу. І зраджувати нікому з них я не хочу. Правильно – це дати їм обом шанс.

Я хочу обом дівчатам одночасно зробити пропозицію вийти за мене заміж. І з тою, яка погодиться, я і буду.

Не знаю, що з цього вийде, але ідея, як це зробити, в мене вже визріла! Я запрошу їх обох до ресторану, не буду попереджувати, що зберу їх разом. Підготую два букети білих троянд, дві обручки. І подивлюся: яка в цій ситуації поведеться найбільш адекватно. яка прийме пропозицію – та і моя!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page