fbpx

Я хотіла з цієї події зробити свято, тому замовила суші, купила “з бульбашками”, запалила в кімнаті ароматичні свічки, і стала чекати Максима. Він не забарився, і о 18 вже був дома. Я не стала ходити кругами, тому одразу ж приголомшила його новиною, що через 9 місяців він стане батьком. Не минуло й десяти хвилин, як він взувся, вийшов з квартири, і заблокував мій номер телефону

Максим мені сподобався з першого погляду. Доглядати він умів просто чарівно. Він буквально пилинки з мене здував. Подарунки дорогі дарував.

Я була переконана в тому, що зустрічаюся з найкращим чоловіком у світі. Тільки, як з’ясувалося, це була лише обкладинка. Через деякий час я дізналася, що чекаю дитинку.

Не дивлячись на те, що це не входило до наших планів, я була неймовірно щаслива. Адже на мою думку Максим мав стати найкращим у світі батьком.

Я літала в хмарах від щастя і думки вихором проносились у моїй голові. Тому я зателефонувала Максиму та домовилася з ним про зустріч.

Пішла в магазин, купила з “бульбашками”, замовила суші, запалила свічечки і чекала нареченого. Прийшов Максим, і я поділилася з ним своєю радістю.

Коли він почув про мій цікавий стан, його обличчя сто таким чорним, що я б ніколи не подумала, що він може бути настільки розчарованим і сердитим. Саме в цей момент він і показав свою справжню суть.

Максим почав вигукувати, що ця дитина не може бути його. Що він ще не готовий стати батьком ну і таке інше. Потім він взувся і без єдиного слова покинув квартиру.

А я залишилася сидіти на підлозі квартири, яку ми разом орендували. І додзвонитись йому я більше не могла – він заблокував мій номер телефону.

Я наважилася сходити до його матері. Тільки там на мене явно не чекали і вона навіть на поріг мене пускати відмовилася. Вона була разом із сином і сказала, що це точно не його дитина.

Почала щось в мій адрес говорити. Я розгубилася, але ні на хвилинку не подумала, щоб щось зробити дитятку, яке жило в мені.

На сьогоднішній день моїй донечці вже 4 рочки. Вона дуже мила і ніжна, а з іншого боку, вона надзвичайно впевнена в собі дівчинка. Живемо ми з донечкою добре. За цей час Максим відвідав нас лише один раз. Як я зрозуміла, карма його наздогнала…

Читайте також: Після того, як наш син відгуляв весілля з Аллою, ми з чоловіком ледь зі шкіри не вилізли, щоб їх життя було “кольоровим”. І квартиру їм моєї колишньої свекрухи подарували. І доклали їм на автівку з власної кишені. І взагалі, при першій же нагоді допомагали фінансово. Тому коли син повідомив нам, що розлучається, я ледь зі стільця не впала

Він сказав, що підчепив якусь болячку і лікарі сказали, що навряд чи він тепер стане батьком. Тому його дівчина пішла від нього.

Він просив пробачення і хотів, щоб ми зажили втрьох в радості і щасті… Ага, збудився!

А ви б прийняли такого чоловіка?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page