fbpx

Я не з тих, хто буде мовчати, тому відразу ж стала питати в невістки, чому він ще не висить над ліжком. Та Інна таким спокійним тоном сказала, що він не вписується в їх інтер’єр. Мало того, що наш син священиком не став, як ми мріяли, так він ще й на такій дамі одружився, що мене трясе

Я його власноруч бісером вишивала, тому коли вперше переступила поріг нової квартири сина, і обійшовши всі кімнати, образ не знайшла, сильно розчарувалася.

Я не з тих, хто буде мовчати, тому відразу ж стала питати в невістки, чому він ще не висить над ліжком. Та Інна таким спокійним тоном сказала, що він не вписується в їх інтер’єр. Мало того, що наш син священиком не став, як ми мріяли, так він ще й на такій дамі одружився, що мене трясе.

Ми з чоловіком через пару років будемо пенсіонерами. Виховали і поставили на ноги двох дітей.

Дочка давно заміжня. Виховує сина та дочку. Живе Алла в тому ж місті, що і ми. З нею в нас проблем немає, дякувати Богу!

А ось син Антон на даний час вже вдруге одружений.

Хочу сказати відразу те, що ми дуже релігійна сім’я. З самого дитинства діти ходять до церкви. Син довгий час прислуговував біля священника.

Ми з чоловіком навіть дуже хотіли, щоб він став священиком, але Антон нас не хотів слухати, і вивчився на програміста.

Вперше Антон одружився доволі рано. Сину ще і 22 років не було. Але незважаючи ні на що, невістка нам дуже подобалася. Вона подарувала нам онука, якого ми з чоловіком обожнюємо.

Сама Олеся з села. І що мені сильно подобалося, що вона також ходила до церкви і вшановувала всі наші свята. Нам було про що поговорити.

Але так вийшло, що Антон на роботі познайомився з Інною, і заради цієї жінки покинув дружина і сина.

Ми не могли на нього вплинути, хоча я намагалася донести сину, що він робить велику помилку.

Через пів року після розлучення сина вони з Інною розписалися. Про сина він не забував і не забуває досі, як і ми з чоловіком.

Коли ми з чоловіком їхали до сина і нової невістки, то ми подарували дітям образ Матері Божої, яка тримає на руках Ісусика (вони в той час жили на орендованій квартирі). Я сама його вишила бісером. Я була переконана, що це гарна пам’ятка і захист для нової сім’ї.

І ось перед самим Великоднем син і Інна переїхали в свою квартиру, на яку довгий час збирали кошти.

На самий Великдень діти були у нас, а ось дві неділі тому ми з чоловіком вирішили поїхати і провідати дітей в новій квартирі.

І що б ви собі подумали, образу, який ми з чоловіком подарували, не знайшлося місця в їх новій квартирі. Невістка сказала, що не підходить їм по кольору чи інтер’єру. Я в подиві, ну чесне слово.

І взагалі, що мене ще більше здивувало, що син з Інною зовсім не ходять до церкви, хоча вона в них під самим “носом”, 10 хвилин пішки пройтися.

Читайте також: Син давно жалівся, що “там го болі, там го колі”. Я слухала-слухала, і вирішила поїхати до них з невісткою в гості. Я тільки у ванну зайшла і шафку відкрила, як причина його стану вияснилася. А в кухні взагалі мене чекало потрясіння у вигляду плину для миття посуди. Я сказала Христі, що про мого сина вона зовсім не думає. Ось і вилізає йому все це “боком”

Ми з чоловіком не так його виховували.

Ось якби Антон залишився з нашою першою невісткою, такого б не сталося.

Інна на нашого сина дуже погано вплинула.

На даний час вона при надії, тому я не хочу її чіпати. Але це обов’язково станеться.

А як ви вважається, мені потрібно втручатися в сім’ю сина, чи нехай роблять, що хочуть?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page