fbpx
життєві історії
Я йшла до ванної кімнати, як на тумбі засвітився телефон чоловіка. У віконці з вайберу зависло повідомлення від “Андрія Петровича”: “Дорогий мій, я так скучаю, коли тебе немає поруч. Приїдеш сьогодні?”. Я занесла цей номер у свій телефон, і ледь не знепритомніла. Новим коханням мого Степана виявилася наша з ним кума: хрещена мама Маргаритки

Я йшла до ванної кімнати, як на тумбі засвітився телефон чоловіка. У віконці з вайберу зависло повідомлення від “Андрія Петровича”: “Дорогий мій, я так скучаю, коли тебе немає поруч. Приїдеш сьогодні?”. Я занесла цей номер у свій телефон, і ледь не знепритомніла. Новим коханням мого Степана виявилася наша з ним кума: хрещена мама Маргаритки.

***

Надя працювала держслужбовцем, їй було 42 роки. На свій вік вона не виглядала, сторонні сприймали її мінімум на 10 років молодше. Наді подобалася її робота і її тихе сімейне життя.

У неї росла чудова донечка Маргарита, якій було 11 років. Чоловік працював у прокуратурі. Збираючись вже йти додому з роботи, Надія зайшла в продуктовий, який знаходився поруч з фірмою, куди вона одного разу прийшла на ревізійну перевірку. Робочий день закінчився добре, всі заплановані справи були успішно зроблені. Стоячи біля каси вона побачила свого чоловіка, який вже розплачувався біля іншої каси.

У кошику у Степана було шампанське, ананас і дорога коробка цукерок. Надя подумала, що начебто ніяких приводів для урочистих подій не намічалося. Може його підвищили по службі? Був перший порив набрати його номер, і повідомити, що вона зараз разом з ним в одному місці. “Привіт, любий, а ти зараз де?”, Поставивши кілька смайликів, написала у вайбері чоловікові Надя.

“Я зайнятий, зараз на роботі, боюся, що прийду дуже пізно” – отримала відповідь протягом хвилини Надя. Раніше у неї не було ні найменшого приводу думати про зради чоловіка. Зібравши всю волю в кулак вона вирішила не робити поспішних висновків і дочекатися вечора.

Чоловік подзвонив тільки вранці, о 6.30, вибачився і повідомив, що роботи було дуже багато і він переночував у себе в кабінеті на дивані, спав буквально пару годин. Ні про те, що він заїде в обід прийняти душ і переодягнутися і натяку не було.

Знаючи, як трепетно ​​ставиться до приємного зовнішнього вигляду, Надя зрозуміла, що справи кепські. Чоловіка вона дуже любила. Втрачати його і ділити з коханкою – це був не її варіант.

Надя почала прокручувати в голові і зрозуміла, що вона втратила той колишньої шик, який любив у ній чоловік, стала мало фарбуватися, давно не робила манікюр і педикюр. Потрібно було терміново щось робити щоб повернути чоловіка в сім’ю, вона не бажала знати до кого ходить Степан, вона зрозуміла причини, які також і виходили від неї.

Через пару днів, ввечері о 19.00 Надя пише повідомлення чоловікові, що сьогодні затримується, о 22.00 від неї надходить наступне повідомлення: “Любий, сильно затримуюся. Багато роботи. Переночую у колеги, яка живе поруч з офісом”. Прийшовши на наступний день додому в звичайний для Наді час чоловік був уже вдома, хоча, як правило, він приходив щодня ближче до 21.00.

Повідомивши, що він здивований тому, що Надя перебудувалася на такий незвичайний для неї ритм роботи, він почав, вперше за останніх кілька років дивитися на дружину вивчаючи, ніби він не знайомий з нею і нахабно, як чоловік-самець розглядав її з ніг до голови. Надя це помітила. Ніч пройшла також чарівно, чого у них з чоловіком вже давненько не було.

Вранці, коли чоловік ще спав, Надя пішла готувати сніданок і приймати душ, в передпокої брязнуло повідомлення з мобільника чоловіка. Надя вирішила прочитати повідомлення, хоча раніше ніколи не дозволяла собі цього, адже їхня родина, як вона сама вважала, будувалася виключно на взаємній довірі.

“Дорогий, я сильно скучила, ти приїдеш сьогодні до мене?”. Повідомлення було від контакту “Андрій Петрович”.

Так, все погано. В голові прокрутилося їх зі Степаном спільне життя, все хороше, що у них було. Надя вирішила набрати цей номер з телефону чоловіка, в звичайній відповіді “Ало, любий…” вона почула дуже знайомий голос, повісивши слухавку, вона відкрила номер контакту і це виявилася Уляна, подруга Надії і хрещена їхньої дитини. Надя була не в собі.

На наступний день вона зателефонувала Уляні і запропонувала зустрітися. -Дивуюсь, як ти прекрасно виглядаєш. Таке відчуття, що твій чоловік олігарх і ти купаєшся в розкоші, – повідомила Уляна, як тільки побачила Надю. -Так і є.

Це опис мого колишнього чоловіка. Я ось хотіла з тобою порадитися. Не хотіла раніше говорити, але справа набула серйозний оборот. Я закохалася, ми з ним зустрічаємося вже більше 5-ти місяців. Це мій начальник, та він багатий, але я дійсно його люблю. З ним мені дуже добре.

А у Степана проблеми в цьому плані, він довго лікується, але здоров’я у нього дає збої по цій частині. До того ж мені по секрету дружина його начальника повідомила, що у них передбачається скорочення і змінa структури. Степана повинні перевести зі столиці до маленького містечка. І, як ти сама розумієш, зі столиці туди вже точно ніхто не їде. На обличчі Уляни з’явився смуток, заздрість, розчарування, – цих почуттів вона не могла вже приховати.

-Так, Надю, заздрю ​​тобі. Не знала, що твій уже зовсім не перспективний, тримається він молодцем. Ти знаєш, що я теж не проти зустріти такого чоловіка. Як я зрозуміла у тебе вже інше оточення. Не забудь про мене, будь ласка, при нагоді познайом мене з його друзями, дуже прошу.

– Уляно, я постараюся. Тільки давай домовимося, моєму чоловікові ні слова. Через тиждень після зустрічі з Уляною, чоловіка Наді немов підмінили. Приходити став вчасно з роботи, було таке відчуття, що він чимось наляканий, намагався приділяти Наді і дочці більше уваги, що йому не було властиво останні 2 роки.

Уляна несподівано зникла з міста на тривалий час, вона працювала викладачем англійської мови і від роботи поїхала на стажування за кордон на кілька місяців. На подив для себе Надя зрозуміла, що Степан більше її не цікавить, ні як чоловік, ні як друг і людина, з якою їй варто далі крокувати по життю.

Через деякий час її перевели в іншу філію. Співробітники всі були нові і сама нова обстановка стимулювала до кардинальних змін. Зі Степаном вони розлучилися. Надя вирішила все почати з нуля і будувати життя по-новому. Хто знає, як у неї це вийде. Відомо одне – вона пішла на великі зміни, і ці зміни повинні позитивно позначитися на її майбутньому.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page