fbpx
життєві історії
Я коли ввечері прийшла на гостину, то всі за столом вже сиділи, хоча я не запізнилася, а прийшла, як і домовлялися, на 18.00. Посадила мене невістка на самому куті, звідки дотягнутись я могла лише до хліба і до квашених огірків, які сама і готувала. І лише через декілька днів я зрозуміла, чому невістка так скривилася, коли я подарувала онучці не конверт з грошима, а велосипед

Я коли ввечері прийшла на гостину, то всі за столом вже сиділи, хоча я не запізнилася, а прийшла, як і домовлялися, на 18.00. Посадила мене невістка на самому куті, звідки дотягнутись я могла лише до хліба і до квашених огірків, які сама і готувала. І лише через декілька днів я зрозуміла, чому невістка так скривилася, коли я подарувала онучці не конверт з грошима, а велосипед

Невістка розраховувала, що на гроші, які я онучці подарую, сходить на якусь процедуру. Та я і тут їх обхитрила!

Моїй онучці Наталочці 8 вересня виповнилося дев’ять років. Я ретельно готувалася до того дня, хоча святкування, як такого, не було.

Невістка зробила святкову вечерю де покликала свою рідну сестру, вона ж і хресна моєї онучки, своїх батьків і нас з чоловіком.

Хресний тато Наталочки, найкращий друг мого Мирона, він на даний час стоїть на захисті нашої України, за що йому і його батькам, низький уклін.

У нас з чоловіком два сина. Старший Денис живе в столиці. Він відомий лікар уролог. Невістка моя ЛОР. Ростять двох діток. Ми бачимось не часто, хіба по великих святах.

І якщо Денис гарно вчився і досяг висот, то Мирон – повна його протилежність – ледь дев’ять класів закінчив і то з моєю допомогою.

Лінивий до науки, страшне діло.

Працює в автосервісі. Невістка Уляна до декрету працювала нянечкою в дитячому садку.

І ось вже наша Наталя в четвертий клас пішла, а вона досі її “доглядає” і на роботу йти не хоче.

Я б ще розуміла, якби мій Мирон мільйони заробляв, але ж ні.

Мама Уляни, моя сваха, має ще молодшого сина. Вона весь час мотається між Україною і Польщею. Сват мій на будові працює, а сваха, як білка в колесі.

Дуже вона рухлива, дає собі людина раду. Молодець, я її хвалю. Невістка хоч би трохи в неї вдалася, але це не той випадок.

– Мамо, – звертається до мене з перших днів весілля Уляна, – нам з Мироном не хватає до покупки телевізора грошей, а кредит брати не хочемо. Може, докладете нам?

Я і на телевізор дала і до ремонту своєї ж квартири, яку їм подарувала, доклалася, а коли онучка народилася, то з тої радості ледь не всю зарплату їм віддавала.

З пустими руками до них ніколи не ходила. Але Уляна була найбільше рада грошам, ніж подарункам, це відчувалося з перших днів.

Звикла вона на халяву жити. То для чого на роботу йти?

Перед днем народження я зателефонувала сину, хотіла спитати, який подарунок онучці зробити, але слухавку взяла Уляна.

– Не треба нічого видумувати. Подаруйте дитині конверт з грошима, вона купить собі що захоче.

Але я знаю Уляну. Вона дитині купить якусь небилицю за триста гривень, а на решту себе любиму побалує. Чула я від Мирона не раз, як вона на останні гроші записалася до косметолога.

Що казати, я ж вже навчена, бо вже два роки дарую Наталочці пристойну суму на велосипед, але його батьки досі не купили.

Недавно йшла до них по банки для закруток і побачила, як Наталя у сусідки по під’їзду випрошувала велосипед покататися.
Ось я і вирішила піти проти системи.

Ви не уявляєте, яка дитина була щаслива, коли кур’єр доставив їй той подарунок. Я ще попросила підписати листівку, що це від бабусі.

Тільки від щастя світилася лише онучка.

Я коли ввечері прийшла на гостину, то всі за столом вже сиділи, хоча я не запізнилася, а прийшла, як і домовлялися, на 18.00.
На це я закрила очі.

Посадила мене невістка на самому куті, звідки дотягнутись могла лише до хліба і до квашених огірків, які я їм день перед тим передала через сина.

І лише через декілька днів до мене дійшла інформація, що Уляна на осінь записалася на епіляцію всього, що тільки можна було, розраховуючи на гроші, які я подарую Наталочці.

Читайте також: Марина, звичайна міська фіфа, але я не засуджувала вибір сина, бо все-таки бажала йому щастя. Вони з Мариною розписалися десь за три місяці і почали жити разом. А приблизно за 2 місяці від цієї події я дізналася, що Марина при надії. Звісно я була рада. Допомагала, як могла. Навіть в думці в мене не було, що покине вона не лише мого Миколку, а й дитину. А причина взагалі цікава

Як не крути, а я щаслива, що не пішла на поводу у невістки. Хоче епіляцію, нехай йде і на неї собі заробить.

Чи не так?

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page