fbpx
життєві історії
Я купила собі і дітям путівку на відпочинок до Греції, бо відчула, що пора. Василь ніяк не відреагував, а ось свекруха влаштувала нам перед виїздом “бурю”. – Як, ти чоловіка одного залишаєш? Та його хто небудь підхопить, як ти не припильнуєш! Я розсміялася. – Хто підхопить? Та ваш син, якби не робота і рибалка, з хати б не виходив. Про що ви говорите? – І ось тут, сидячи на сонячному пляжі в Греції, я думаю, чи потрібен мені такий чоловік?

Я не знаю, як ми з чоловіком ті десять років прожили і двох дітей виховали, але мій терпець вже вривається. Хочу почути вашу думку щодо цієї ситуації.

Ми з чоловіком і дітьми, в нас два сина, 6 і 9 років, живемо окремо в квартирі Василя. Обоє працюємо, діти навчаються.

В нас гарна квартира, але ми не маємо навіть друзів, щоб когось до себе запросити.

Річ в тім, що мій чоловік дуже тихенький, скромний. Він не любить галасливих компаній. Найкраще Василю відпочивається дома з дітьми і дружиною, тобто мною.

З одного боку це добре, бо не ходить “наліво”, але з іншого, мене це починає вже дратувати.

В мене були подруги, та вони від мене віддалилися, бо Василь не хотів нікого бачити в нас дома. Ну а я також не буду по вічних гостях ходити, інколи треба і до себе запросити.

На відпочинок, ще до того всього в Україні, ми разом не їздили, бо Василь цього не любить. Я їздила з дітьми одна.

Єдиний відпочинок, який Василь одобряє, це рибалка, і то, щоб без зайвих людей, а найкраще, на самоті.

Я не раз з чоловіком на цю тему говорила. Василь не хоче мінятися, бо йому так добре. Але він зовсім не думає про мене і дітей.

На початку липня в мене почалася відпустка. Я купила собі і дітям путівку на відпочинок до Греції, бо вже відчувала, що сили мене покидають.

Василь ніяк не відреагував, а ось свекруха влаштувала нам перед виїздом “бурю”.

– Як ти чоловіка одного залишаєш? Та його хто небудь підхопить, як ти не припильнуєш!

Я розсміялася…

– Хто візьме? Та ваш син якби не робота і рибалка, з хати б ніде не виходив. Про що ви говорите? Які дівчата?

І ось тут, сидячи на сонячному пляжі в Греції, я думаю, чи потрібен мені такий чоловік?

Читайте також: Я пішла збирати яблука в сад, а коли повернулась, не застала дітей вдома. Відразу побігла до сусідки, думала, вони пішли до неї. Я гукала біля порога та мене ніхто не чув. Тоді я зайшла до хати і потрапила до великої кімнати, а там на шафі, ви не повірите, виставка з іграшок моїх дітей, які постійно в нас зникали. Стефу я застала сплячою на ліжку, але про “знахідку” посоромилась запитати

Я жінка “запальничка”. В мене все в руках горить. Я б пів світу об’їздила, якби не Василь. Відчуваю, що чоловік мене у всьому тормозить.

Я ніби і люблю чоловіка, але якщо подумаю, що все життя ось так жити з ним прийдеться, то всю трусить від несправедливості.

Може хтось був в такій ситуації?

Чи міняються такі чоловіки?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page