fbpx
життєві історії
– Я люблю іншого, тягар мені ні до чого, дитину я забирати її не буду! – написала, народивши здорову дівчинку, Люба. Коли Марина поверталася з університету, вона помітила татову дружину, яка сідала в машину. Марина подумала, що в таксі. Марина потай від тата вирішила зробити аналіз ДНК, результат якого її глибоко здивував

Марина народилася в неповній сім’ї, у неї був тільки тато Віктор, мама покинула крихітку після народження і втекла. Марина дуже пишалася своїм батьком, адже йому було всього 16 років, коли дівчинка з’явилася на світ, але він не побоявся відповідальності і забрав дівчинку.

Зараз Марині 20 років, а Віктору 36, він рік тому зустрів жінку і всерйоз вирішив пов’язати з нею життя.

Нещодавно Віктор повідомив дочці радісну новину: вони з Любою чекають поповнення, тому весілля відбудеться через місяць. Маринка дуже зраділа: нарешті у тата з’явиться дружина, дитина, сім’я!

Весілля відбулося за планом, Маринка не могла натішитися: тато такий щасливий, красивий, завидний наречений!

Але в один прекрасний момент все рухнуло. Коли Марина поверталася з університету, вона помітила татову дружину, яка сідала в машину. Марина подумала, що в таксі, а оскільки вона планувала піти в кіно, то хотіла попросити мачуху, що б вона захопила її конспекти додому.

Марина підбігла до машини і ледве не впала від побаченого: в машині мачуха обіймалася з незнайомим чоловіком. Марина швидко відійшла. Вона брела по скверу і роздумувала, чи варто говорити татові, адже він такий щасливий! Дівчина вирішила мовчати і поговорити з мачухою.

Розмова відбулася неприємна, але мачуха клялася в любові до батька, а це, мовляв, був старий друг і вони просто обіймалися. Марина зробила вигляд що повірила, але попередила, що наступного разу, якщо таке станеться, вона все розповість батькові.

Більше Марина не помічала ні чого підозрілого, мачуха народила здоровеньку дівчинку, але, як і Маринкина мама, покинула дитину і втекла, залишивши записку:

– Я люблю іншого, тягар мені ні до чого! – написала Люба.

Віктор був приголомшений: вдруге – і знову те ж саме! Але дитинку він не кинув, забрав дівчинку і назвав її Ганною, а Марині довелося взяти академічну відпустку, що б тато не кидав роботу. Але Марина не могла знайти собі місця, вона пам’ятала мачуху в машині…

Марина потай від тата вирішила зробити аналіз ДНК, результат якого її глибоко здивував: ймовірність батьківства – 0%!

Марина не знала що робити, але все-таки вирішила розповісти батькові правду. Вона все одно не покине дитину, яку полюбила, а тато має знати. Віктор сприйняв новину спокійно, і сказав:

– Маринко, мені байдуже моя дочка чи ні, вона стала моєю, рідною, тому ми будемо жити, як раніше!

Маринка посміхнулася і обняла тата.  Вони знову переконалася, що її тато благородна людина. Разом вони справляться!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page