fbpx
Шоу-бізнес
“Я люблю українського глядача і саму Україну!”: Остапчук розповів, про що спілкувався з Кіркоровим

“Я люблю українського глядача і саму Україну!”: Остапчук розповів, про що спілкувався з Кіркоровим

Український телеведучий Володимир Остапчук поділився історією спілкування з російським співаком Філіпом Кіркоровим, який мовчить про вiйну в Україні. За його словами, зірка розповідав, як йому подобається країна та як сильно він любить українського глядача, але після критики з боку телеведучого, заблокував його.

“Ми про політику, в принципі, не розмовляли… 25 числа, на другий день війни, коли ми почали передивлятися, як відреагували наші колишні колеги, я написав йому пропозицію. Він мені відписав: “ось ти і відкрився”, а потім додав, що не буде вступати у дискусію. Я написав, що я думаю про нього і про його позицію, і він у своєму репертуарі написав: “все, чао!”. Після цього ніяких розмов не було”, – сказав Остапчук в інтерв’ю для програми “Зірковий шлях”.

Телеведучий додав, що почав спілкуватися з Кіркоровим після того, як співак першим написав йому ще у 2019 році.

“Коли я був у “Танцях з зірками”, Філіп написав, що вболіває за нашу з Гвоздьовою пару. Ми підтримували зв’язок. Він міг мене привітати з днем народження, чи запитати, як справи”, – додав він.

Остапчук зазначив, що під час особистої зустрічі з Кіркоровим у Греції співак сильно шкодував, що не може їздити до України, та дуже тепло відгукувався про країну.

Фото – скріншот з відео