fbpx
Шоу-бізнес
“Я люблю великі родини!” Рікі Мартін з чоловіком знову в очікуванні поповнення. Щасливі батьки чекають на четвертого малюка. 

«Повинен повідомити, що ми вагітні. Ми в очікуванні дитини», – повідомив Мартін гостям, присутнім на церемонії Human Rights Campaign у Вашингтоні, а також звернувся до чоловіка і старших дітей, які також відвідали подію. – «Так! Я люблю великі сім’ї», – додав він.

Співак повідомив про те, що чекає на четверту дитину, отримуючи нагороду на гала вечері, присвяченому Human Rights Campaign у Вашингтоні.

Рікі Мартін отримав нагороду Human Rights Campaign, некомерційної організації, яка веде боротьбу за права людини, зокрема, займається питаннями ЛГБТ.

У суботу, 28 вересня, у Вашингтоні відбулася 23-тя гала вечеря Кампанії. Отримуючи нагороду, 47-річний співак заявив, що разом зі своїм чоловіком, 35-річним художником Джваном Йосеф чекає четверту спільну дитину, повідомляє Hollywood Reporter.

Рікі Мартін отримав нагороду за внесок у захист прав ЛГБТ і благодійну діяльність.

Нагадуємо, виконавець пісні Livin ‘La Vida Loca з чоловіком виховують трьох дітей – 11-річних близнюків Валентино і Маттео, і 10-місячну доньку Лусію. Пара одружилася в січні 2018 року.

Джерело