fbpx
життєві історії
Я маю буквально вимолювати собі гроші, наприклад, на покупку прикрас, косметичних процедур, та навіть захотіла я зараз сходити з подругою в кафе посидіти – і на це треба просити! Я повністю фінансово залежу від Дмитра, так вже склалося. І ось на днях я попросила у чоловіка грошей на одну недорогу річ, а він влаштував цілу сцену, мовляв я сяка-така, а я з того часу місця собі не знаходжу

Я повністю фінансово залежу від Дмитра, так вже склалося. І ось на днях я попросила у чоловіка грошей на одну недорогу річ, а він влаштував цілу сцену, мовляв я сяка-така, а я з того часу місця собі не знаходжу.

Не буду забирати у вас багато часу, одразу перейду до суті. Скажіть мені, хіба це нормально, що я, як жінка, мати двох дітей, змушена просити у чоловіка гроші на купівлю собі якихось давно запланованих речей? Наприклад, нової сковорідки, каструлі чи ще чогось подібного. У нас начебто кріпацтво скасовано, але у мене виходить саме так.

Але факт залишається фактом: жінка в сучасному шлюбі є ніхто інша, як безправна челядь, якій навіть не треба платити! Ну а що,  вибору у неї все одно немає.

Я не скажу, що мій чоловік прохолоджується і нічого не робить на роботі, зовсім ні. Він працює руками і фізично, робить ремонти вже, здається, років десять. Начальство ним задоволене, гроші платять відносно хороші. На продукти та одяг вистачає. Ми навіть іноді їздимо з дітьми відпочивати. Не часто, але їздимо.

Однак на цьому – все. Я маю буквально вимолювати собі гроші, наприклад, на покупку прикрас, косметичних процедур, та навіть захотіла я зараз сходити з подругою в кафе посидіти – і на це треба просити!

Ми не бідна сім’я, але й багата. І дорогі покупки, меблі чи авто, звичайно, ми заздалегідь обговорюємо з чоловіком. Але те, що мені потрібно просити й звітувати у дрібницях це мене не влаштовує!

Навіть нашим дітям мають даватися якісь кишенькові гроші, купити щось у школі чи у магазині біля будинку. А чому? Тому що у нас ростуть два хлопчики. Чоловік у такий спосіб хоче, щоб вони навчилися розуміти, як розпоряджатися власними фінансами, стали фінансово відповідальними. Ну, хіба не смішно?

Щодня я прокидаюся і встаю раніше за всіх і готую сніданок. Для дітей – свій, для мене із чоловіком – інший. Потім буджу хлопчиків до школи, перевіряю, щоб вони нічого не забули, одягаю та розчісую. Потім ми снідаємо. Після цього чоловік завозить дітей до школи, а сам їде працювати.

У цей час у мене прибирання, прання, приготування їжі чи похід у магазин. Так минає більша частина дня. Потім я займаюся з хлопцями домашнім завданням, а ввечері вечеря і, звичайно, різна робота по дому. Увечері, до речі, наш тато відпочиває. Помити посуд? Ні, це йому складно, це не про нього.

От взяти хоч те саме прибирання. Та за цю справу людям платять великі гроші, оплата погодинна. А я ще й їжу готувати зобов’язана, прати, гладити. Скільки взагалі професій має бути у сучасної дружини? А я ще й гарною доглянутою жінкою маю залишатися, і дбайливою мамою.

А ще з таким робочим графіком іноді пропадають усі почуття до Дмитра. Буває така втома, що доводиться змушувати себе проводити час навіть із власними дітьми! Ну які мультики чи книжки-казки, коли втомився як собака?

І не треба мені розповідати про сучасну техніку, яка полегшує життя! Випрані речі потрібно розвісити сушитися. Це, нагадаю, одяг для сім’ї із чотирьох осіб. Знову ж таки, готування. Це раніше було: наварили баддю борщу чи каші, і їжте її тиждень. Тепер все зовсім інакше. Діти не будуть їсти, що їм не подобається, вередують.

Тато ж грошей дав, от вони й підуть до найближчої піцерії чи взагалі замовлять доставку. Ще під стіл ходять, а сучасні гаджети для них зрозуміліші, ніж літери в алфавіті.

Чоловік мені протягом дня теж може надіслати повідомлення про те, щоб він хотів з’їсти на вечерю. Я вам що, робот? Якщо приготувала – мусимо з’їсти.

Розумного пилососа у нас немає, та й не потрібний він нам, ще собака налякається. Шпіц у нас, менший за кошеня. А протерти всі меблі від пилу інакше, ніж вручну, все одно не вийде. Тож прибирання, навіть теоретично, ще не спростили. А щоб кухню відмити – це потрібно цілий день витратити, не кажучи вже про ванну кімнату.

Тому не працює ця ваша сучасна техніка. Лише на словах. А де взяти час на себе? Не для відпочинку на дивані, а просто, щоб оновити свій зовнішній вигляд, привести себе в порядок? Нікому не подобаються баби й тітки в халатах, з брудним волоссям та зайвою вагою.

Я ж права? То чому не виділяти жінкам особистий час на себе, плюс достатню кількість коштів? За машинами чоловіки доглядають щодня. І бензину хорошого не жаліють, і олію міняють, і все інше. А жінка у них – агрегат вічний, не зламається. Це і є фінансова залежність? Мабуть, що так.

Я питала у подруг, невже в них те саме? Виявляється, що так. Принаймні було. Але в однієї чоловік зрозумів свою помилку і після нормальної розмови почав просто раз на місяць виділяти їй якусь суму на руки.

У іншої було практично те саме. З тією лише різницею, що в їхній ситуації вони мало не розлучилися, але в останній момент чоловік визнав свою помилку. Навіщо до цього доводити?

А моя шкільна подруга, наприклад, живе так само, як я. Без грошей, самоповаги, захекана, як і я. У них там зовсім сумно: троє дітей, чоловік родину не тягне, вони навіть на відпочинок нікуди не їздять. Їхні діти в школі вважаються першими хуліганами, мати вже й у халат не вміщається, а тато любить зазирнути в склянку. Хіба це нормально?

І от мені хочеться звернутися до чоловіків, які це читають, якщо на цьому сайті взагалі є такі: зверніть увагу на потреби своїх дружин! Жінка не буде щасливою лише від того, що в неї є діти та чоловік. Ми теж живі люди і маємо свої бажання та амбіції. В той час, як ви можете піти з друзями в п’ятницю відпочити, у нас робота відбувається 24/7.

Саме так, адже вночі може прокинутися маленька дитина і жінці треба бути готовою, щоб її знову заколисувати. А що у вас, чоловіки? Робота закінчилася – і залишок дня вільний.

Сподіваюся, хоч хтось дослухається моїх слів і зробить для себе правильні висновки. А решті – удачі та легкого розлучення. Адже рано чи пізно він таки станеться, повірте. Я от чекаю, поки діти трохи підростуть і я вирвуся з Діминої клітки.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page