fbpx
життєві історії
Я надіялась, що ця обстановка зміниться, хоча було так прикро, що мене так швидко вижили з власної квартири. Коли поскаржилася свасі, та сказала, що якщо вже залишили квартиру, так навіщо набридати молодим, якщо можна жити і на дачі, будинок дозволяє

Коли одружився наш син, вирішили, що молода сім’я поки не купить свою квартиру, буде жити з нами, але невістка навідріз відмовилася. Галина запропонувала жити у її батьків, але Ігор не захотів, тому що хоча у них і чотирикімнатна квартира, але в ній, крім батька і матері, живе старший син з родиною і молодша дочка.

Коли Ігор сказав, що будуть орендувати житло, ми з чоловіком подумали, що так вони ніколи не зберуть грошей на своє житло і вирішили переїхати жити на дачу, а молодим залишити квартиру.

Я вже на пенсії, а чоловік їздить на роботу в місто, не дуже це зручно, але що робити. Поїхали ми ранньою весною, а на початку грудня вирішили приїхати додому на два-три місяці, щоб заощадити на опаленні. Як же ми здивувалися, що Галя за такий короткий час стала повноправною господинею і не приховувала, що не рада нашому приїзду.

Ми привезли багато всякої консервації, варення, купували продукти на всіх, навіть за цей час платили половину за комуналку, але Галя так і не подобріла. Я надіялась, що ця обстановка зміниться, хоча було так прикро, що мене так швидко вижили з власної квартири. Коли поскаржилася свасі, та сказала, що якщо вже залишили квартиру, так навіщо набридати молодим, якщо можна жити і на дачі, будинок дозволяє.

Недавно у нас народився онук, і син вже через місяць став питати, чи приїдемо ми з батьком на зиму до них. Ми відмовилися, ще їдучи від них, вирішили, що будемо жити там, все одно в місті за все платимо, будемо тут платити за опалення. Але через деякий час вже зателефонувала сама Галина, сказати, що чекають нас.

Я зрозуміла, що тепер їм знадобилася моя допомога з дитиною, інакше б не кликали. Але ми поки не їдемо. Ні, не через принцип, просто тут у нас вже своє життя: взяли десяток курей і кроликів, як тепер кинути. Ігор і невістка дуже образилися, син навіть сказав, що якщо нам онук не потрібен, то нічого приїжджати тільки в гості, щоб його побачити і на літо вони до нас теж з ним не приїдуть. Дуже прикро, не розумію, в чому наша провина?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta.dlastudenta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook