fbpx
життєві історії
Я навчився якісно прибирати в квартирі, встати серед ночі і приготувати поїсти або дитині змінити підгузки. Самостійно доглядати і гратися з дитиною, самостійно купувати необхідні продукти та багато іншого. Готувати не складні страви я і раніше готував, але тепер я це роблю на достатньому рівні на думку Лариси

Хочу дуже почути думки жінок. Мені майже 30 років, привабливий, одружений, є дитина, є своя квартира, гарна робота з величезними перспективами у сфері інформаційних технологій.

Познайомився зі своєю майбутньою дружиною Ларисою три роки тому. Вона була з моєї спільної компанії і мої друзі знали її на той момент вже років 5, але я познайомився з нею лише тоді.

Через місяць після знайомства ми дізналися. що станемо молодими батьками, я був дуже радий і запропонував їй розписатися. Так ми зробили. Був важкий період безгрошів’я, низькоякісне житло. Ми це пережили, і ось уже півтора роки живемо у моїй квартирі в новобудові.

Я у всьому намагаюся допомагати Ларі, але чи то чоловічий розум не здатний збагнути домашні турботи, чи особисто у мене з цим проблеми. Мені потрібно зробити одну і ту ж дію кілька разів, щоб вона почала виходити якщо не ідеально, то хоча б добре.

Однак, в результаті, я навчився якісно прибирати в квартирі, встати серед ночі і приготувати поїсти або дитині змінити підгузки. Самостійно доглядати і гратися з дитиною, самостійно купувати необхідні продукти та багато іншого. Готувати не складні страви я і раніше готував, але тепер я це роблю на достатньому рівні на думку Лариси.

І ось зараз я бачу, що все одно дружина незадоволена мною, моїми діями, моїми вчинками. Я досі щось роблю не так, чим би я не займався. Лариса може нагримати на мене за те, що я другий день не можу з нею поспілкуватися в робочий час або можу щось банально забути, а всі мої спроби пояснити, що у мене на роботі величезний складний проект перетворюються просто на відмовки.

Я дуже люблю свою дружину, намагаюся завжди порадувати Лару квітами, чимось смачним, та навіть банальною листівкою, зробити масаж, приготувати сніданок з самого ранку перед роботою або вечерю після роботи, коли вона втомилася. Однак натомість я не можу сказати, що отримую стільки ж уваги.

Ні, вона каже «дякую», але вона майже ніколи не погладить моє волосся, не обійме, не скаже: «Я люблю тебе», не поцілує.

Таку відсутність будь-яких проявів ніжності, навіть найпростіших, я зрозуміти не можу.

Вона ж пояснює відсутність ніжності тим, що вона з тих людей, які не люблять виявляти подібні емоції і робить це вкрай рідко, я навіть сказав би – майже ніколи.

Раніше я навіть не міг подумати про те, щоб у мене з’явилася інша жінка, але зараз не впевнений у цьому. Думаю, багато хто пам’ятає фразу з пісні Горбуна Есмеральді: «Я співчуття за любов готовий прийняти».

Я дожив до такого стану, настільки скучив за простою ласкою, що заради дотику до свого волосся, заради обіймів простих я, здається, готовий «стрибнути у гречку»!

Як і чому так сталося? Я останні півроку взагалі намагаюся бути найкращим у всьому! Я виправив домашні дрібниці у господарстві, купив шубу Ларисі, яка викликає захват у всіх її подруг. Дружина за останній рік не пам’ятає, коли вона вставала вранці годувати дитину і одягнути її, або коли самостійно купала її.

Коли я вдома, намагаюся всі турботи брати на себе, крім приготування їжі, яке для неї взагалі не мало проблем ні раніше, ні зараз. Я за два місяці сам їздив кілька разів на дачу до її батьків, щоб вона відпочила у місті. Кілька разів за цей місяць сам на вихідні залишався з дитиною, щоб вона поїхала до подруги або просто погуляла.

При цьому сам я не ходжу на рибалку, у мене немає поняття «щоп’ятниці я з друзями в лазню, і мене нічого не хвилює». Я можу випити 1-2 пляшечки пінного лише кілька разів на місяць.

Ось і зараз, я сиджу вдома, дитина спить, посуд вимитий, вдома чистота, поїсти приготував, дружина залишилася у подруги ночувати. І дуже сумно. І думки про розлучення чи іншу все частіше і наполегливіше відвідують мене.

Скажіть, шановні жінки, що я роблю не так? Або чого я не роблю? Щодо зрад з її боку: я не можу бути впевненим на всі 100, але на 99,9 відсотків вважаю, що цього не було. Цілком можливо, що вона з кимось переписується, проте я не хочу порушувати право людини на особисті межі.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.