fbpx

Я навіть не знаю, що робити, тому прошу поради, можливо, хтось мав схожу ситуацію. Мені вже 40, і маю сина. Ярику 16 років і він вже привів додому знайомитися дівчину, вони зустрічаються, мовляв, кохання у них неймовірне

Я навіть не знаю, що робити, тому прошу поради, можливо, хтось мав схожу ситуацію.

Мої батьки ніколи не говорили зі мною про те, що таке кохання і як люди починають зустрічатися. Жодної освіти в цьому плані я не отримала. Але благо, свого розуму вистачило, щоб не принести додому у 18 років у пелені, як казала моя бабуся.

Тим часом мені вже 40, і маю сина Ярослава. Нещодавно він заявив, що в нього з’явилася дівчина. І тут я дуже злякалася. Чи не рано заводити стосунки у 16 років? Я дуже занепокоєна! Знаю, що моя дитина наче розумна, але все одно думаю про те, як сильно сучасні підлітки відрізняються від нашого покоління.

Сказала синові, що хочу познайомитися з його дівчиною, раз на те пішло. І Ярик привів кілька днів тому Оксану знайомити нас. Приємне дівча, попили чаю.

Але це ще більше вибиває мене з колії, адже я її зовсім не знаю і не розпитала, не зручно було, та й побули вони всього годинку.

Ким працюють її батьки? Звідки Ярик і Оксанка ця взагалі знають одне одного? Занадто багато запитань і надто мало відповідей. Дуже сподіваюся, що мій син не наробить дурниць! Сподіваюся на слушні й корисні поради, всім дякую.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page