fbpx

Я навіть подумати не міг, що в наш час мені заборонять зустрічатися, а в подальшому одружитися на Яні. – Обирай, або ж робота, або ж твоє кохання. Невже ти не розумієш, що це “чорна пляма” не лише на твоїй кар’єрі, а й на нашому університеті, – сказав мені Олесь Михайлович. В голові “каша”, тому чекаю на ваші поради. І хочеться і колеться

Я навіть подумати не міг, що в наш час мені заборонять зустрічатися, а в подальшому одружитися на Яні. – Обирай, або ж робота, або ж твоє кохання. Невже ти не розумієш, що це “чорна пляма” не лише на твоїй кар’єрі, а й на нашому університеті, – сказав мені Олесь Михайлович. В голові “каша”, тому чекаю на ваші поради. І хочеться і колеться…

Кажуть, що ми живемо в сучасному світі і багато речей, які раніше були неприпустимими, нині вважаються нормою. Так думав і я, адже в любові немає нічого поганого, вже тим більше, якщо вона між дорослими людьми за згодою. Але як виявилося, ми все ще живемо в епоху стереотипів.

Мені 32 роки, я працюю в університеті викладачем. Викладаю економіку, свою роботу дуже люблю. Адже немає нічого кращого, ніж працювати з допитливими людьми. Зі студентами у мене чудові стосунки. Ми легко спілкуємося, можемо жартувати на парах. Словом, для мене це не робота, а відпочинок.

Я в основному викладаю у третіх курсів і старше. В цьому році у мене з’явилася нова група студентів. Група як група, але намітилася мені там одна дівчина. А точніше, спочатку вона на мене “око поклала”. Адже погляд її на мене був дуже глибоким і пронизливим, та й посміхалася вона мені так, як не посміхалася нікому іншому. Мені було приємно, не більше.

А потім в університеті якось були танці. І так, ця дівчина, а звали її Яна, підійшла до мене і запропонувала потанцювати. Так, як вона неймовірно красива, я не відмовився. Коли торкнувся до неї, то відчув щось особливе. А тому після танців запропонував Яні разом піти до мене. Вона з радістю погодилася.

Дома у нас був дуже ніжний поцілунок, ну а потім ми з Яною почали спілкуватися, але потайки від усіх. Так і зав’язалися наші відносини. Ніхто про них не знав, не хотілося просто, поки все це не переросло у щось більше. А потім я зрозумів, що з Яною хочу прожити все життя. Я запропонував їй стати моєю дружиною, вона сказала “так”.

Довелося повідомити і керівництву університету. І знаєте, що я почув у відповідь? Що якщо не припиню з Яною стосунки, мене попруть з роботи і більше у мене не буде дозволу викладати. Я був сам не свій від почутого.

Тепер просто не розумію, як я маю діяти далі. Я дуже люблю Яну, але і роботою дорожу.

Що робити? Підкажіть!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page