fbpx

Я довіряла своїй свекрусі більше, ніж рідній мамі. Навіть Андрій дивувався. Але дійшло в наших стосунках до того, що Андрій вирішив взяти паузу. Я ж була впевнена, що свекруха скоро його направить в правильне русло, ми ж подруги, а виявилося, що ні

Я довіряла своїй свекрусі більше, ніж рідній мамі. Навіть Андрій дивувався і іноді казав, що я з його мамою більше часу проводжу, ніж з ним. Але дійшло в наших стосунках до того, що Андрій вирішив взяти паузу.

Я ж була впевнена, що свекруха скоро його направить в правильне русло, ми ж подруги, а виявилося, що ні

Я навіть уявити не могла, що існують такі добрі свекрухи. Я довіряла їй більше, ніж рідній мамі. Навіть Андрій дивувався і іноді казав, що я більше уваги приділяю його мамі ніж йому. І ось дійшло в нашому житті до того, що він вирішив взяти паузу у стосунках.

Я ж була впевнена, що свекруха скоро його направить в правильне русло, але її подальші дії заставили мене задуматися.

Мені дуже пощастило, про суворих свекрух я лише читаю в “газетах та журналах”. Я ладнаю зі своєю з того дня, як ми вперше зустрілися. Питання в тому, що я проводжу з нею багато часу і все їй довіряю. Тому рідна мати стала на мене дивитися косо.

Андрій познайомив мене зі своєю мамою Катериною Валеріївною на самому початку наших стосунків.

В нас відразу так вийшло, що ми подружилися, ніби знайомі вже багато років. Зі своєю мамою я ніколи не говорила так, як зі свекрухою. Я довіряла Катерині Валеріївні майже все, що моя мама туго сприймала.

Ми з Андрієм були знайомі два місяці, як він запросив мене до мами на вечерю. Це було якесь велике церковне свято. Спочатку це мене насторожило, тому що я зазвичай тримала батьків подалі від стосунків якомога далі і якомога довше.

Коли я познайомилася з Катериною Валеріївною, я зрозуміла, що мені нічого хвилюватися. Навіть рідна мама до мене так ласкаво ніколи не відносилася.

Жінка мені сподобалася з першого погляду. Вона виглядала неймовірно шикарно: красива укладка, елегантна сукня та рожева помада.

Вона була вчителем математики і просто завжди любила себе. Я захоплювалася кожним витвором мистецтва в її квартирі. Все було дуже гарно і зі смаком розставлено.

Вона відразу поставилася до мене, як до рідної доньки, і я з ентузіазмом спостерігала за її близькими стосунками з Андрієм. Такі сім’ї я знала лише з фільмів.

Коли я розповідала про неї своїй мамі, вона лише зауважила, щоб я сильно не тішилася, оскільки всі свекрухи на початку такі милі, а згодом перетворюються в щось геть інше. Знайомство з моїми батьками відбулося значно пізніше і в доволі строгій обстановці.

Все ніби й було добре, але ніхто жодного разу навіть не засміявся. Це було точно не так, як в Катерини Валеріївни, де ми почувались вільно і говорили та робили, що хотіли.

Після того, як ми з Андрієм заручилася, я намагалася трохи більше залучити матір до майбутнього торжества, але вона трималася осторонь.

На весілля я вибирала сукню з Катериною Валеріївною та своєю рідною сестрою. На самому весіллі мамі довелося докласти багато зусиль, щоб люди подумали, що в неї зі мною і з Катериною Валеріївною гарні стосунки.

Я розуміла, що мамі неприємно спостерігати те, що я більше часу приділяю свекрусі, і я намагалася догодити їм порівно.

Хоча я чудово ладнала з Катериною Валеріївною, але ми з Андрієм, на жаль, мали деякі розбіжності. Неможливість говорити відкрито про все, і наші особистості, все це протиставляло нас один одному.

Андрій  почав обурюватися, що я занадто багато довіряю його мамі, і це я цілком розумію. Потім він придумав, що йому потрібна перерва, словом, трохи подумати. Я довгий час не могла повірити в те, що відбувається.

Дійшло до того, що Андрій переїхав на місяць у квартиру свого друга, який виїхав з міста, і я вірила, що Катерина Валеріївна підтримає мене. Але я відчувала, що вона стоїть на боці сина.

– Я в тебе вірю! Навіть якщо ви і розлучитесь, в тебе все буде добре. Значить, мій Андрійко не твоя доля. І таке в житті буває.

Вона просто вже мене готує до розлучення, замість того, щоб переконати свого сина, що я хороша дружина. Я не хочу втрачати ні чоловіка, ні свекруху. Що робити, в голові не вкладається.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page