fbpx
життєві історії
Я не мала бажання їхати до брата, а особливо його дружини, але мама наполягла, щоб відвезти деякі дитячі речі, оскільки Володя з Діаною недавно стали батьками. Володя світився від щастя, коли відкрив двері, а його Діана тримала на руках немовля, і мило припрошувала мене зайти “на чай”. Я не могла відмовити, хоча й знаходитись в їх домі, після всього, що я дізналася про невістку, не було бажання. І щоб ви подумали, ситуація повторюється

Я не мала бажання їхати до брата, а особливо його дружини, але мама наполягла, щоб відвезти деякі дитячі речі, оскільки Володя з Діаною недавно стали батьками. Володя світився від щастя, коли відкрив двері, а його Діана тримала на руках немовля, і мило припрошувала мене зайти “на чай”. Я не могла відмовити, хоча й знаходитись в їх домі, після всього, що я дізналася про невістку, не було бажання. І щоб ви подумали, ситуація повторюється.

Ніколи не думала, що матиму незрозумілі стосунки з Діаною, вона стала дружиною мого брата Володі.

Все почалося ще змалку. Діана була молодша за нас із братом на кілька років і все за ним бігала. Коли той грав у футбол, Діана завжди була в лавах уболівальників, вигукувала якісь слова і чекала на брата після гри. У неї одразу була готова навіть вода, щоби він не ходив до магазину. Я сміялася з того, як сусідське дівчисько бігає за братом, але все було не так просто.

Коли Діані виповнилося шістнадцять, вони почали зустрічатися — домоглася свого. Вона часто була в нас удома, а мама все говорила, що мине час і вони розійдуться. Адже діти ще, а в дорослому житті все інакше. Але ні — Володя пішов до армії, Діана готувалася до університету і смиренно на нього чекала. Потім вони стали на рушничок щастя та почали винаймати окремо квартиру.

Мама постійно хвилювалася, як там вони живуть і чи все нормально. Я ж казала, щоб не лізла в їхнє життя — самі все влаштують та зроблять.

Але мами вони всі такі, постійно хвилюються. Поїхала мати до них на квартиру – жили вони бідно, мало що було навіть із меблів. Довго не думаючи, мати зателефонувала всім родичам — усі допомогли чим могли і ось у них вже була нормально облаштована квартира.

Діана, як гарна невістка, почала всіх обдзвонювати та запрошувати в гості. Вирішила і я поїхати відвідати їх. Вона подарувала мені шарф, добре посиділи, попили чаю. Дивлюся, щось пікнуло на телефоні — а там підключився мій телефон до вайфаю, який має назву “Чоловік поїхав”. Я дуже здивувалася, але потім, коли спускалася сходами до виходу з дому, почула, як Діана сміється з якимсь чоловіком. Тут мені стало зрозуміло — вона наставляє роги Володі.

Злість мене взяла неймовірна, але лізти в чужі стосунки я не хотіла. А потім дізналася, що невістка при надії. Але чи від брата?

Привела на світ дитину. Я стала мамою трішки раніше, тому мама запропонувала відвести до них деякі речі на малюка, адже наше маля вже виросло.

Я зовсім не хотіла їхати туди, але довелося. Двері відчинив мені мій брат, Володя, весь такий щасливий і Діана з дитиною на руках. Мені так хотілося висловитись у той момент, але я мовчала. Пили ми чай і тут знову підключився той дивакуватий вайфай. Я спитала Володю, що це. А він мені розповів, що Діана так підписує вайфай, щоб сповістити сусіда, що їх немає вдома і він може скористатися їхнім інтернетом. Вони користуються двома сім’ями, щоб хоч якось економити. У якому подиві я тоді була.

Адже якби я того дня влаштувала “бурю”— що сталося б. Як я могла так подумати про братову дружину? Досі соромно.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!