fbpx
Цікаве
“Я не маю права мовчати! Бункерний дід” не зупиниться: астроекспертка Ганна Єфремова, давно не робила ніяких прогнозів. Та нещодавно дещо змінилося. Війна в 2023 році! Як все закінчиться, та до чого нам готуватися

“Я не маю права мовчати! “Бункерний дід” не зупиниться”: астроекспертка Ганна Єфремова, давно не робила ніяких прогнозів. Та нещодавно дещо змінилося. Війна в 2023 році! Як все закінчиться, та до чого нам готуватися.

Астролог Ганна Єфремова поділилася з українцями прогнозом щодо росії на 2023 рік.

За її баченням, росія програє у війні, а Україна навпаки зміцніє.

“росія зіткнеться з надважкими наслідками своїх не людських вчинків. Шанс зупинити їх збережеться буквально пару місяців. Але я розумію, що “дід” не має наміру відступати. А народ надто одурманений ідеєю нічим не підкріпленої на сьогодні величі.

Але я не маю права мовчати. я повинна розказати, чим усе закінчиться. “Сусіди” програють цю війну”, — написала Єфремова у своєму Telegram-каналі.

Також астролог додала, що якщо ніхто з росіян не почує застереження і не скаже “годі”, то починаючи з 2023 року росія почне відчувати те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років.

“Україна вистоїть, і Україна в 2023 зміцніє. Контрнаступ — це лише початок, він нарощуватиме свою міць і розростатиметься на всі боки”, — впевнена астролог.

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page