fbpx

Я не міг у це повірити, коли подзвонила Оленка. Вона була заплакана і сумна. Я відразу ж запропонував їй з дітьми дах над головою, у квартирі, в якій живу з дружиною і дочкою. Сестра погодилася і на даний час живе у нас. Але згодом їй довелося зіткнутися зі своїм чоловіком і розлученням, на яке вона сама подала. Халепа в тому, що Артем хоче все залишити собі і обкрутити мою сестру

Моя сестра Оленка на три роки молодша за мене. Ми мали прекрасне дитинство. Батьки все робили для нашого щастя. І навіть якщо ми з Оленкою іноді і сперечалася, нам вдавалося швидко виправити ситуацію.

Я хочу тим сказати, що в нас з Оленкою завжди були гарні стосунки. Коли вона була маленька, я стежив, щоб ніхто не кривдив мою сестру.

Я захищав її і це змушувало мене почуватися справжнім старшим братом. Таке відчуття для мене тривало до повноліття. На жаль, зараз є одна заковика. Вирішити все за сестру я не можу, хоч би як мені цього хотілося.

Коли вона виходила заміж десять років тому, то я був дуже щасливий за сестричку. Я бажав, щоб її шлюб тривав все життя.

Я знав її нареченого, він був моїм другом, тому я розумів, що Оленка зробила не поганий вибір.

Лише кілька місяців тому стало зрозуміло, що я сильно помилявся.

Той факт, що Артем ходив “наліво” і “направо” протягом кількох років, був для мене неймовірною несподіванкою. Я не міг у це повірити, коли мені подзвонила Оленка.

Вона була заплакана і сумна. Я відразу ж запропонував їй свою допомогу, а точніше – дах над головою їй з дітьми, у моїй квартирі, в якій я живу з дружиною і дочкою.

Сестра погодилася і на даний час живе у нас. Але згодом їй довелося зіткнутися зі своїм чоловіком і розлученням, на яке вона сама подала. Їй важко, вирішується догляд за дітьми та розділення майна.

Артем хоче все залишити собі і обкрутити мою сестру. В нього є знайомий, який йому в цьому допомагає.

Мені не добре через всю цю ситуацію, я відчуваю відповідальність за Оленку. Я їх познайомив. Я повинен був здогадатися, ким виявиться мій друг, мені доведеться захищати від нього свою сестру та її дітей.

І ось тепер питання, як я маю допомогти своїй сестрі? І що буде, якщо вона справді залишиться з двома дітьми і без даху над головою. Я навіть подумати про таке боюсь…

Я розумію, квартира Артема, але за десять років і моя сестра туди вклалася. Вони і ремонти разом робили і меблі купляли і техніку.

Як тепер все це “розрулити”, одному Богу відомо…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page