fbpx
життєві історії
Я не могла повірити своїм очам. На фотографії був мій чоловік. Він обіймався з якоюсь дівчиною. І навіть цілував її. Він не соромився абсолютно нікого. Його навіть не турбувало те, що він одружений. І, що незабаром, його улюблена жінка наpoдить йому дитину

У нас з чоловіком була ідеальна сім’я. Ми завжди підтримували один одного і сильно любили. Він намагався робити все, щоб я тільки не сумувала, здував з мене порошинки. Також він був дуже красивим. Я закохалася з першого погляду. Зараз я чекаю від нього дитину. Він багато працював, тому що хотів, щоб я і малюк ні в чому не мали потреби. За матеріалами

У мене є краща подруга. Одного разу вона запропонувала мені сходити на виставку. Вона просто дуже любила фотографії та все, що з ними пов’язано. Виставку робив відомий фотограф в нашому місті. Він фотографував на вулиці закоханих пар. І тепер вирішив представити свої роботи на загал. Світлини і в правду були дуже красиві.

До речі, варто зауважити, що фотограф ніколи не ліз в особисте життя закоханих. Він фотографував їх так, що пари навіть його не помічали. Вони просто гуляли по вулиці, а фотограф їх фотографував.

Гуляємо ми з подругою по залу, розглядаємо красиві фотографії. Мені все подобалося до певного моменту. Йдемо ми такі, і тут я зупиняюся біля однієї фотографії. Я не могла повірити своїм очам. На фотографії був мій чоловік. Він обіймався з якоюсь дівчиною. І навіть цілував її. Він не соромився абсолютно нікого. Його навіть не турбувало те, що він одружений. І, що незабаром, його улюблена жінка наpoдить йому дитину.

Але я помітила щось знайоме в цій дівчині. І тут до мене дійшло. Це ж була його сестра. Він постійно розповідав мені про неї. Чоловік мені говорив, що його сестра вчитися в іншій країні. Ми постійно дивилися їх загальні фотографії. Чоловік розповідав мені всякі історії про неї. Сестра мого чоловіка навіть не змогла прилетіти на наше весілля. Тому, я ніколи її не бачила в живу.

Після того, що я дізналася, у мене стався шoк. Я ніколи не очікувала чогось подiбного. Як ви зрозуміли, та жінка не була його сестрою. Ця коханка мого чоловіка! А зараз вже і наречена. Вона живе в Чехії, і кохані незабаром планують зіграти гучне весілля. Мій чоловік вже планує переїхати до своєї коханки в Чехію. А підготовка до весілля йде повним ходом.

Дівчина кілька разів приїжджала до нас в місто. І ось якраз в один з таких днів фотограф їх зафіксував. До речі, коханка мого чоловіка не знала, що у нього є дружина і, що незабаром у нього має наpoдитися дитина. Виявляється, у мого чоловіка був ще один паспорт. Там не було штампу про шлюб. Поліції він сказав, що втратив свій старий паспорт.

Читайте також:Я НАВІТЬ УЯВИТИ НЕ МІГ, ЩО ВІДБУВАЛОСЯ В ГОЛОВІ МОЄЇ ТЕЩІ В ЦЕЙ ЧАС. І  ОДРАЗУ Ж ПІСЛЯ ЦІЄЇ КУМЕДНОЇ ІСТОРІЇ Я ЗРОЗУМІВ: ПОРА КУПУВАТИ КВАРТИРУ ОКРЕМО

Я все-таки вирішила зателефонувати цій жінці і розповісти, про своє існування. Чоловік благав мене цього не робити, але я вирішила, що дівчина повинна знати правду. До речі, як потім виявилося, її звуть Емілія. І у неї був шoк, коли вона дізналася, що у її чоловіка є дружина і скоро наpoдитися малюк.

Виявляється, мій колишній чоловік говорив Емілії, що я його сестра. Він навіть мої фотки показував їй. Коротше, дурив її так само як і мене. Коли ми свaрились з чоловіком, я дізналася, що він продав частину нашої квартири.

Так ось, після цієї виставки всі плани мого чоловіка впaли. Він не летів до Чехії, а коханка його кинула. Ну а я тим більше: я подала на розлyчення.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page

facebook