fbpx

Я не можу змиритися з тим, що Любомир в один момент перестав зустрічатися з друзями. Раніше це було раз, а то і два в тиждень. Я ж цей час приділяла суто собі. Я не витримала і запитала в чоловіка, що ж такого змінилося. Відповідь мене здивувала. – Я просто зрозумів, що з тобою мені в рази цікавіше, ніж з ними!, – з усмішкою на обличчі сказав мені Любомир. І що я з цим повинна робити? Я бачу, як він старіє, просто сидячи вдома на дивані перед телевізором. І що найгірше – я біля нього!

Я звикла, що Любомир два рази на тиждень після роботи зустрічався з друзями. Він проводив час в своє задоволення, а я в той момент займалася собою. Тепер, коли він щовечора вдома, мене це не влаштовує.

Я не з тих жінок, які проти, якщо чоловік йде в баню з друзями чи навіть на “пінне”. Я вважаю це нормальною практикою. Любомир з ними виговориться і не чіпає мене з дивними питаннями.

Мені подобається сімейне життя, але я також хочу мати час для себе. Тому, коли ввечері діти зайняті хто чим, я щось читаю або приймаю ванну, і мені спокійно. Це не працює, коли Любомир весь час мене відволікає, бо стоїть за моєю спиною.

Ми разом більше п’ятнадцяти років, і це може прозвучати дивно, але щоб не зійти з розуму від усього цього, мені теж потрібен спокій. Думаю, рецепт щасливого шлюбу також полягає в тому, що люди не повинні весь час бути пліч-о-пліч.

Зараз я маю на увазі не розрив стосунків, а такі моменти, коли людина сама або з іншими людьми.

Але оскільки чоловік перестав ходити на зустрічі з друзями, я втратила ці дорогоцінні моменти. Я намагалася з’ясувати, що в них трапилося і чому зникли “традиції”.

– Я просто зрозумів, що з тобою мені в рази цікавіше, ніж з ними!, – з усмішкою на обличчі сказав мені Любомир.

І що я з цим повинна робити?

Я бачу, як він старіє, просто сидячи вдома на дивані перед телевізором. І що найгірше – я біля нього.

Іноді ми кидаємося один на одного без особливої ​​причини.

І ось скажіть мені, яку користь ми отримали? Раніше кожен з нас мав свій розклад, один або два вечори на тиждень.

Дорогі жіночки, як ви справляєтесь з такою ситуацією? Чи то я якась не правильна?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page