fbpx
Шоу-бізнес
“Я не одна. Таких як я не тисячі. Таких, як я, мільйони. Кожна поява батька у футболці з фашистсько-зіганутою символікою завдає мені болю. І любов витікає”, – російська актриса Марія Машкова заявила, що перестала спілкуватися зі своїм батьком і зізналася, звідки знає правду про напад Росії на Україну

Російська актриса Марія Машкова, яка проживає у США, 21 червня в Instagram заявила, що перестала спілкуватися зі своїм батьком, російським актором Володимиром Машковим, який підтримав війну РФ проти України і виступав на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна.

“Після “тієї” розмови (востаннє Машкова говорила з батьком у березні 2022 року, після його участі у концерті на підтримку російської агресії проти України) ми більше не говорили. Я відпустила, прийняла і зберегла любов, але кожна публічна поява батька у футболці з цією символікою завдає мені фізичного болю і любов витікає”, – написала артистка.

Машкова зізналася, що вони з батьком не чують одне одного, але її втішає те, що людей, яким довелося розірвати стосунки з близькими через те, що підтримують війну, багато.

“Я не одна. Таких, як я, не тисячі. Таких, як я, мільйони”, – резюмувала Машкова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Masha Mashkova (@masha_mashkova_official)

Марія Машкова із сім’єю проживає в США. Її батько, актор Володимир Машков відкрито підтримує політику президента РФ Володимира Путіна. 18 березня він узяв участь у провладному концерті на стадіоні “Лужники” у Москві, присвяченому річниці анексії Криму. Після цього Латвія занесла його до списку осіб, яким заборонили в’їзд до країни.

Донька ж Машкова публічно засудила напад РФ на Україну, а батько назвала жертвою російської пропаганди.

Актриса зізналася, що правду про напад Росії на Україну знає від київського хореографа, який викладає дітям танці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.