fbpx

Я не полінувалася. Поїхала в це село. Зайшла до церкви і переговорила зі священиком. Я розказала, як його “прихожанка” зруйнувала життя моєму сину. Наскільки я знаю, через те, що я все священику виклала, у неї були великі неприємності. Ох і довго її в “зубах” по селу носили. Гадаю, що вона довго буде лікті кусати, що так з моїм Петриком вчинила

Я не полінувалася. Поїхала в це село. Зайшла до церкви і переговорила зі священиком. Я все йому розказала, як його “прихожанка” зруйнувала життя моєму сину. Наскільки я знаю, через те, що я все священику розказала, у неї були великі неприємності. Ох і довго її в “зубах” по селу носили. Гадаю, що вона довго буде лікті кусати, що так з моїм Петриком вчинила

Мені було дуже жаль сина, тому я поїхала в село, де живе Ірина, і пішла на серйозну розмову до священика з їх парафії. Про його “прихожанку” я розказала все, як є. Ох і довго її в “зубах” по селу носили. Гадаю, що вона довго буде лікті кусати, що так з моїм Петриком вчинила

Я б за сина все віддала. Петрик в мене добрий, щирий, вихований. Я впевнена, що ця вертихвістка ще сильно пошкодує, що так з ним вчинила.

В мене два сина. Старший вже раз був одружений і вже встиг розлучитися. На даний час він працює і живе в Голландії.

А ось молодший син був до мене сильно прив’язаний.

Ми з чоловіком розлучені, тому виховувала синів я, можна сказати, одна.

І ось Петро, мій молодшенький, довгий час був маминим синочком. Але я нічого проти цього терміну не маю.

Просто я дуже хотіла, щоб хоч в нього гарна доля була.

Тому довгий час я старалася від всього його оберігати, в тому числі і від дівчат.

Але як би мені того не хотілося, і Петрик мій “вляпався”.

Познайомився він з дівчиною, яка жила за три села від нашого.

Захотіли вони гарного весілля. ( я так розумію, більше Ірина) Я таких грошей не мала, тому відразу ж сказала, щоб на мене не розраховували.

Ірина ця також з бідненької сім’ї, тому-то моєму Петрику і прийшло в голову те, щоб поїхати на заробітки і трішки заробити саме на весілля.

Перед тим син вирішив з Іриною розписатися. Я і зі сватами познайомилася. На перший погляд, хороша сім’я, але це лише на перший погляд, наголошую.

Словом, поїхав мій Петрик горбатитися, щоб королеві весілля гідне відсвяткувати.

Не було його пів року. І ось доходять до мене чутки, що моя невістка при надії.

Я ледь з розуму не зійшла. Вона, як виявилося, знайшла собі якогось кавалера, і закохалася в нього. Той був відразу ж при грошах. А для чого якогось Петрика чекати?

Рад не рад, розказала я все сину. Він повернувся. Розлучилися вони. І через важкий стан Петрик при першій же можливості знову поїхав за кордон, щоб “забутися”.

Але я собі дала слово, що просто так це не залишу.

Як виявилося, цей хлопчина Ірини, зовсім не знав, що вона з іншим була розписана.

Я не полінувалася. Поїхала в це село. Зайшла до церкви і переговорила зі священиком. Я все йому розказала, як його “прихожанка” зруйнувала життя моєму сину. Наскільки я знаю, через те, що я все священику розказала, у неї були великі неприємності.

В кінцевому результаті, Ірина таки вийшла заміж за батька дитини, але прожили вони разом всього два роки.

Читайте також: Я зайшла на кухню і побачила в годувальному столику Євуню – всю в їжі. Вона була всюди: на голові, в носі, під столом і навіть на шторі. Я взялася за голову, і запропонувала Лілі, що сама нагодую онучку, якщо вона немає часу. Але Ліля мені сказала, що все так і має бути. Що дитина таким чином знайомиться з їжею. Ну яке там знайомство, люди добрі? Це просто переведення продуктів. Щось мені підказує, що в невістки не все добре з головою

Ірина сама дитину виховує, і я впевнена, кусає лікті за моїм Петриком.

Але я рада, що все так закінчилося і в них не дійшло до шлюбу в церкві.

Але за себе і за сина я їй “віддячила”. Ох і довго її в “зубах” по селу носили.

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page