fbpx

Я зайшла на кухню і побачила в годувальному столику Євуню – всю в їжі. Вона була всюди: на голові, в носі, під столом і навіть на шторі. Я взялася за голову, і запропонувала Лілі, що сама нагодую онучку, якщо вона немає часу. Але Ліля мені сказала, що все так і має бути. Що дитина таким чином знайомиться з їжею. Ну яке там знайомство, люди добрі? Це просто переведення продуктів. Щось мені підказує, що в невістки не все добре з головою

Мене звати Тамара Василівна. Ми з чоловіком виростили трьох дітей і такого чуда я ніколи не робила. Мало того, і не бачила, щоб хтось інший робив.

Дочка моя після школи поїхала вчитися до Польщі. Там вона вийшла за Поляка заміж, і виховує донечку. Я декілька разів до них їздила. Ну дочці дуже пощастило. Живе, як кажуть, в шоколаді.

Старший син Петро одружився на сільській дівчині. Його завжди до землі тягнуло, хоча ми виросли в місті. Там в нього велике господарство, паї. Навіть наймані люди в нього працюють. Нічого не скажу, гарно вони з дружиною живуть. Виховують двох синочків. Правда, на нас з чоловіком сильно часу не мають.

А ось молодший син одружився три роки тому.

Живуть вони з дружиною в її квартирі в центрі міста. Виховують донечку, яку назвали Євочкою.

Я сильно в гості не напрошуюся, але при першій же можливості біжу з чоловіком до них, бо дуже люблю дітей. Єва, до того ж, дуже мила дитина, яка дається любити. Я їй і книжки читаю, і в різні розвивайки граюсь.

Скільки разів я в них гостювала, але такого чуда ніколи не бачила.

Це в неділю так просто вийшло, що ми з чоловіком прийшли власне в той час, як невістка Ліля Євуню годувала.

Ви, мабуть, собі уявили, що Євочка сидить у своєму кріселку, а мама її з ложечки годує?

Але було зовсім не так.

Ось яку я застала картину, коли зайшла на кухню.

Сидить Євуня, а перед нею розкладена різна їжа.

І ось вона з тою їжею робить, що тільки захоче, але я б сказала, що не їла.

Ці м’ясні шарики були всюди. І на голові, і в вусі, і під столиком і навіть на шторі.

Я взялася за голову, і запропонувала Лілі, що сама нагодую онучку, якщо вона немає на дитину часу. Але Ліля мені сказала, що все так і має бути. Що дитина таким чином знайомиться з їжею.

Ну яке там знайомство, люди добрі. Це просто переведення продуктів, я вважаю.

Дитина в такому віці ще нічого не розуміє.

Може тут є інші бабусі. Як ви справляєтесь з такими дивними правилами своїх дітей?

Читайте також: Все почалось з того, як мама і свекруха підійшли до нашого з Борисом весілля. Я деякий час до організації їх обох залучала, але коли зрозуміла, що мама вносить один негатив, її відсторонила. І ось тепер вона на мене ображається, а сваха для неї взагалі – ворог номер один

Чи то може я нічого не розумію в тому житті.

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page