fbpx
життєві історії
Я не проти кухонного приладдя, але навіщо нам ці сковорідки? Я народилася 31 грудня й чекала від чоловіка дорогі духи й новий золотий ланцюжок, а отримала – хоч обійми й плач,

Я з досить забезпеченої та благополучної родини, звикла до добрих подарунків. Причому люблю як отримувати подарунки, так і їх дарувати. Адже радувати близьких людей це чудово!

А ще у мене день народження 31 грудня – ось такий подарунок отримали мої батьки 32 роки тому. От я і розраховувала на таку значну дату отримати щось варте. Дорогий дизайнерський ланцюжок і нові духи здавались мені гідним вибором. Я хотіла їх отримати, заздалегідь натякала про це чоловікові.

Але на святковій вечері Богдан зробив свій подарунок від щирого серця у вигляді… набору сковорідок.

Я не проти кухонного приладдя, але навіщо нам ці пательні? Вдома ми їмо не так часто, адже можемо дозволити собі сходити до кафе чи ресторану. До того ж, смажене я зовсім не їм.

На кухні є сковорода, але вона часто лежить без діла. Навіщо ще дві? Вони навіть на вигляд виглядають дешево, ніби чоловік купував їх у супермаркеті дорогою додому.

Це несправедливо, адже я подарувала йому під ялинку добрий годинник, про який він давно говорив. Мені довелося чимало поїздити містом, знайти відповідний ремінець, зробити гравіювання. Дбала, щоб презент був приємним та оригінальним. А у відповідь отримала сковорідки!

Звичайно, мені здавалося, що це просто не дуже вдалий розіграш. Я уважно переглянула упаковку, сподіваючись, що ланцюжок заховано десь усередині. Марно. Потім подумала, що подарунок, можливо, чоловік піднесе наступного ранку. Але ранковий сюрприз мене не порадував.

Вранці Богдан розбудив мене і запропонував приготувати млинці. Так, на будь-який із подарованих учора сковорідок! У мене просто не знайшлося слів у відповідь.

Ці 5 років він був таким уважним та люблячим. А його ставлення до мене останні 2 дні навіть пояснити не можу, хоч розлучайся.

Я вже й подружкам встигла похвалитися, що чоловік подарує дорогі духи й ланцюжок чи сережки. А тепер мені навіть показати нічого. Увечері завтра зустрінемося з подругами, запитають, як свято пройшло, поцікавляться подарунком.

А що я відповім? Притягну їм сковорідки, щоби похвалитися? Чи це такий натяк для дружини, яка не вміє готувати?

Подзвонила я своїй мамі, пожалілася на подарунок. Думала, що вона підтримає мене. Але мама лише посміялася. Сказала, що чоловік у мене хороший, а я повинна більше думати про затишок будинку, ніж про свої забаганки.

Але хіба я так багато прошу? Мені здається, вчинок Богдана дуже красномовно говрить про його справжні почуття до мене і мені від цього дуже сумно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page