fbpx
життєві історії
Я не проти, що б і мама знайшла особисте щастя з кимось, але тут зовсім інше, я не впевнена, що її обранець відповідає їй взаємністю. Хлопець цей на два роки старший за мене. Вони зовсім не підходять один одному і підозри мої посилилися, коли вона оформила на себе кредит і купила йому машину

Моя моя закохалася в хлопця набагато молодше за неї. Але справа навіть не в тому, що вона в матері йому годиться, а справа в її коханні до нього. Батько давно не живе з нами, у новому шлюбі у нього підростають діти.

Я не проти, що б і мама знайшла особисте щастя з кимось, але тут зовсім інше, я не впевнена, що її обранець відповідає їй взаємністю. Десять років у неї не було стосунків із чоловіками, і раптом у неї зав’язався роман із тренером з плавання.

Туди їй порадила ходити її подруга, яка працює масажисткою. Хлопець цей на два роки старший за мене, спортивного вигляду додавання і що приховувати, дуже симпатичний.

Мама звичайно теж жінка приваблива, а останнім часом доглядає себе і виглядати стала ще краще, але все одно вони зовсім не підходять один одному і підозри мої посилилися, коли вона оформила на себе кредит і купила йому машину.

Він звичайно не хотів, типу сам назбирає собі на машину, але не сильно чинив опір. Чоловік каже, що я залишила б їх у спокої, але це не його мати опиниться в такій ситуації.

Якось я побачила, як його обіймає одна дівчина, встигла клацнути на телефон і показала це фото мамі. Запитала, що вона має намір робити після цього. Вона відповіла, що спочатку вислухає його пояснення.

І він пояснив, що ця дівчина сама кинулася йому на шию, він уже втомився від її докучань і має намір розповісти її чоловікові, якщо вона від нього не відчепиться. Мама йому повірила. А далі, ще більше, вони зібралися в кругосвітню подорож, для цього вона збирається продати дачу, я не витримала і сказала, що відвину маму до лікаря. Вона у відповідь усміхнулася, поцілувала мене і сказала, що квартира залишається мені, а дачу вона все одно продасть.

Прийшовши додому, я всім влаштувала скандал, ніяк не могла заспокоїтися, звичайно нікуди я не збиралася звертатися, але не знала як її зупинити. Потім чоловік сказав, що треба поговорити серйозно.

Те, що він сказав ніяк не вкладалося в моїй голові, я відмовлялася сприймати це всерйоз. Виявилося, що у мами проблеми зі здоров’ям….

Її хлопцю про це відомо, і він насправді їй не зраджує, а навпаки вона йому дуже подобається і заради неї він вирішив звільнитися і вирушити з нею в подорож, поки вона може радіти життю.

Чоловік дізнався про це від мами, коли теж висловив їй підозри щодо її залицяльника. Вона попросила мені поки нічого не розповідати, за її словами краще, нехай я злюся на неї, ніж буду жаліти її.

А я думала, що гірше ситуації бути не може, виявляється біда чекає на тебе зовсім не з того боку, де ти думаєш. Зараз я думаю, що не так був страшний її роман, в принципі взагалі нічого страшного в ньому немає, порівняно з тим, що я дізналася.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!