fbpx

Я не раз просила Оксану, щоб ходила зі мною на фітнес, але навіть якщо вона і погоджувалася, то це було разів три, не більше. – Мені важко, як ти виносиш таке навантаження? – А її чоловік повторював раз у раз, що жінка не має бути, як стебеленка, і йому все підходить. Та приховуючи все від найрідніших, Оксана таки вирішила щось зробити, щоб відображення в дзеркалі було кращим. Ледь подруга з цього вийшла

Я не раз просила Оксану, щоб ходила зі мною на фітнес, але навіть якщо вона і погоджувалася, то це було разів три, не більше. – Мені важко, як ти виносиш таке навантаження? – А її чоловік повторював раз у раз, що жінка не має бути, як стебеленка, і йому все підходить. Та приховуючи все від найрідніших, Оксана таки вирішила щось зробити, щоб відображення в дзеркалі було кращим. Ледь подруга з цього вийшла.

Моя історія сьогодні повчальна і я думаю, буде в нагоді не одній красуні, яка прагне ідеального відображення в дзеркалі.

Колись я, тендітна дівчина, вагою біля п’ятдесяти кілограм виходила заміж. Чоловік мій завжди мені звертав увагу на те, що його приваблюють худощаві дівчата і він би хотів мене завжди бачити у такій формі.

Та з появою першої дитини я трохи набрала зайвого, і його було дуже важко позбутися. А тут, через два роки, я ледь почала приходити в форму, як дізналась, що знову чекаю на малюка.

Вдруге все проходило не так гладко, як би хотілось і як було з першою дитинкою. Постійний контроль, всі ці вітаміни і я часто лягала в стаціонар, що і призвело до двадцяти п’яти кілограм “зверху”.

Так, було дуже важко сприймати себе такою. Найбільше я хвилювалася, що перестану подобатись своєму чоловіку. Та мудрі слова і поради моєї матусі скоро привели мене до тями.

Мама завжди мені говорила: “Ти радій, що привела на світ здорового малюка, а фігуру, як є бажання, можна привести в форму за допомогою фізичних вправ і здорового харчування. Ось тільки окріпнеш берися за себе. А чоловіки вони тільки говорять, що люблять нас за красу, а насправді для них важлива душа коханої. Йому добре з тобою бо ти цікава особистість, з тобою йому вже легко і у вас чудові діти, а ти гарна господиня. Що ще треба чоловікові для щастя?

І я тоді зрозуміла, що все в моїх руках. Якщо жінка красива, а в голові таргани, то з такою красою чоловік довго не проіснує у сімейних вузах, заспокоювала я тоді себе.

Так, було не легко, і напочатку я навіть не помічала результату.

Мені здавалось, що від моїх занять нічого не буде. Але підтримка чоловіка мені сильно вселяла в себе віру. І десь аж за два місяці я вже бачила результат, не стільки на вагах скільки просто в дзеркалі.

Одяг ставав завеликим для мене і я з такою насолодою поновлювала свій гардероб. Вже на рік свого молодшого синочка я одягнула витончену сукню. І я не здаюсь до сьогодні. Я раз в тиждень відвідую заняття фітнесу щоб тримати в тонусі своє тіло.

А ще, час від часу, коли є час і можливість, то займаюсь бігом. І не хай це не так вже й багато занять, як раніше, про те мені тепер цього достатньо і я зовсім не обмежую себе в їжі. Я сама собі подобаються, ну а чоловік завжди мені робить компліменти.

Та ось в моєї подруги геть зовсім інша життєва історія. Звати мою подругу Оксана, ми знаємось вже більше дванадцяти років.

Оксана ніколи не була стрункою дівчиною, та після першого малюка вона сильно набрала. Чоловік Оксани завжди при розмовах жартував, що хорошої людини має бути багато. Що такі жінки йому довподоби. Тому й Оксана особливо спочатку й не переймалась своїм виглядом в дзеркалі. Їй було так комфортно, і це був її вибір.

І хоч неодноразово я намагалась вмовити подругу на заняття спортом зі мною, спробувавши десь два рази, Оксана говорила що їй важко і це не потрібно. А сама крадькома від усіх замовляла собі “чудо”, яке знаходила по рекламі в інтернеті в надії, що саме все з неї “злетить”. Про що тільки тоді подруга думала.

Немає такого “чуда” яке б без зусиль робило нас красивими. Інакше всі б цим скористались і не витрачали час, гроші та силу на спортзали. Та найважче чекало на подругу далі. Все що тільки можна було, звалилося на неї. Довгий час вона працювала лише для того, щоб скупитися в аптеці.

У неї двоє дітей і замість того, щоб своїм прикладом показувати як має все бути, вона ледь викарабкалася з цього стану.

Цією історією ділюся з вами і хочу щоб кожен з цього виніс для себе урок. Бо без зусиль і праці не буде нічого. Бадьорість яку ми отримуємо від заняття спортом, дає нашому організму багато вітамінів, енергії і сили.

Ви себе будете почувати бадьорою і впевненою в собі красивою жінкою. Ставте перед собою цілі і обов’язково їх досягайте.

А ви займаєтесь спортом? Діліться своїми міні-історіями в коментарях, я обов’язково їх перечитаю.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page