fbpx

Я не розуміла, як реагувати на те, що Вадим відкинув мене. Все пояснила його рідна сестра. Додому я йшла ніби ватяними ногами. Розказавши про все батькам, вони стали відговорювати мене від цих стосунків. Але я не можу викинути Вадима ні з серця ні з голови. Я готова навіть до того, що буду жити з ним без дітей!

Моє життя завжди було легким і безтурботним.

Я єдина дочка у своїх батьків. Залюблена, проте не розбалувана, адже мої батьки своїм прикладом завжди мені прививали хороші якості.

У моєї мами і тата є свій власний бізнес. Вони готують фуршетні столи, я своє життя також пов’язала із цим бізнесом.

Тому після закінчення університету пішла працювати до батьків.

Я часто виїжджала на бенкети, щоб їх гарно оформити. Розвозила замовлення, адже для цього потрібно було належне перевезення і контейнера.

На одному із таких виїздів, я і познайомилась з Вадимом. Мене відразу зачарувало все в ньому, його очі, погляд, спортивний вигляд і вміння гарно жартувати.

Згодом я дізналась, що Вадим відомий спортсмен. Якось наші дороги знову пересіклись і саме тоді ми обмінялись контактами. З кожним днем я все більше і більше закохувалась у цю людину.

Я вже тоді усвідомлювала, що хочу бути з ним. Хочу стати його дівчиною. Та Вадим наче зацікавлений був мною проте постійно тримав дистанцію.

Якось ми гуляли ввечері, було так романтично і я вирішила першою проявити ініціативу і поцілувати кохану мені людину.

Вадим наче оскаженів, просив мене більше цього не робити. Я вся в сльозах побігла додому, а вже через кілька днів від сестри Вадима дізналась, що він “підчепив” якусь недугу і це на все життя, тому він і боїться заразити когось іншого.

Але це не злякало мене, я все одно хочу бути з цією людиною.

Та мої батьки дізнавшись про це, дуже сильно почали мене відмовляти від цих стосунків. Що це небезпечно і погано закінчиться.

А ще, що в нас з Вадимом ніколи не зможе бути дітей. Зараз ми взяли перерву у наших відносинах. Та я вже жити не можу без цієї людини.

Як мені важко на душі, що все саме так.

Як жити далі? Коли ти всім серцем кохаєш цю людину, а всі тобі говорять знайти в собі сили і його покинути.

Як, це зробити?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page