fbpx
життєві історії
Я не розумію, як можна на такі небилиці витрачати гроші. Відколи ми з Лесею з’їхалися, я не перестаю дивуватися. Вона заробляє, як і я, не погано, але ж витрачає ці гроші дуже легко. – Так на цю суму, що ти купила собі крем, я міг в автівці колеса на зимові поміняти. Леся, це ж не нормально. Моя мама завжди казала, що найкращий догляд за обличчям лежить в холодильнику. Там і яйце, і банан, і сметанка домашня. А вона мені каже, ну і шукай собі цю, що це на себе накладе

Я не розумію, як можна на такі небилиці витрачати гроші. Відколи ми з Лесею з’їхалися, я не перестаю дивуватися. Вона заробляє, як і я, не погано, але ж витрачає ці гроші дуже легко. – Так на цю суму, що ти купила собі крем, я міг в автівці колеса на зимові поміняти. Леся, це ж не нормально. Моя мама завжди казала, що найкращий догляд за обличчям лежить в холодильнику. Там і яйце, і банан, і сметанка домашня. А вона мені каже, ну і шукай собі цю, що це на себе накладе.

– Ой, дівчата, не бачити вам моє весілля. – Сміється Леся, – розлучилися ми з Тимофієм пару днів тому. З моєї ініціативи.

Той ще наречений виявився. Спочатку завидним нареченим вважала, а як разом пожили та заяву подали… Щастя, що не побралися.

Лесі вже двадцять вісім, можна й заміж. Всі родичі її натяками втомили, мовляв, чого засиділася час, минає ж. Мама і та, після знайомства з залицяльником доньки, питала пошепки:

– Лесю, начебто гарний хлопець. Серйозний та цілеспрямований. Не тягни, виходь за нього, бо ми онуків так ніколи не побачимо.

Дівчина й сама хотіла, щоби все з Тимофієм склалося. Адже попередні залицяльники її не влаштовували.

Вона не була надто вибаглива, просто зайнята була. Спочатку навчання, потім робота, кар’єра. Змогла купити собі квартиру, без батьківської допомоги та іпотеки.

Зробила ремонт, завезла нові меблі, купила автівку.

З’явилися заощадження.

– Не можу я спілкуватися з маминими синками, які до тридцяти років живуть з батьками і всі їхні бажання зводяться до “пінного”у вихідні. Якось мені з моїми залицяльниками було не по дорозі.

З Тимофієм вони зустрілися на світському заході. Він тоді був начальником на фірмі, з якою співпрацювала Леся. Спільна робота їх зблизила.

Завершили спільний проєкт та почали будувати відносини. Він досить цікавий у спілкуванні. Галантно доглядав.

– Мені його манери голову закрутили. Він і двері в машині відчиняв, і стілець у ресторані відсував, і вперед завжди пропускав. Ввічливий, доглянутий, освічений, знає, чого хоче від життя.

Вони обоє добре заробляли. Тимофій жив один у своїй квартирі, їздив новенькою автівкою.

– Тимофій розповідав, що йому сподобалося, як я виглядала бездоганно. Вся така доглянута і у діловому костюмі.

– Відчувається порода! – задумливо казав він. Адже батьки дівчини були простого походження. Тато працював на заводі, а мама – у лікарні.

Леся стежила за собою. У неї завжди йшло багато грошей на зовнішність та вбрання. Маски, креми, декоративна косметика, манікюр та педикюр.

Вже жінки, напевно, знають, яка вартість таких процедур у салонах.

Зовні не такий помітний результат, якщо стежиш за зовнішністю постійно, але коштів витрачено багато. Але якщо припинити виконувати всі процедури, то видно одразу.

Бо почуття, коли ти знаєш, що ідеальна, передати неможливо.

– Що ж, ви інше покоління. – казала мама. – Ми штопали рвані колготи і носили їх під штанами. Ви ж не станете так економити на собі! Добре заробляєш – можеш багато собі дозволити!

Повільно, але послідовно розвивалися стосунки з Тимофієм.

Нещодавно вирішили подати заяву до РАЦСу та пожити разом.

– Єдина моя умова була: переїзд до мене. Так ближче добиратися на роботу, більше місця і мені звичніше. Стали жити разом.

День весілля наближався. Мріючи про майбутнє, вони почали обирати імена дітям та планувати спільний бюджет.

– Я розповіла, що і в яких кількостях мені потрібно, а також ціни. Адже заробляли ми однаково.

Тимофій був здивований. Пішов у ванну кімнату і довго вивчав усе, що там стояло.

Вирішив подивитися вартість в інтернеті.

– Подумавши, він заявив, що не коштують ці флакончики таких грошей, адже можна користуватися коштами набагато дешевше, якщо все це не купляти.

– Цікаво як? Використовувати все дитяче? Як я виглядатиму тоді?

Ця “буря” була єдиною.

– Як може крем під очі коштувати наче колесо від автівки? Мені цього не збагнути! Манікюр можна зробити самостійно. Масаж потрібен лише якщо болить спина. Крім того, в інтернеті так багато відео, де показано найкращі рецепти масок та кремів власного виробництва.

– Так я можу собі це дозволити. Я добре заробляю. – відповіла обурена Леся.

– Але під час декрету, доведеться мені витрачатися на всю цю марну нісенітницю! А в мене немає бажання спускати гроші за вітром! Я такого припустити не зможу. Моя сім’я не терпітиме таких витрат.

Під це чоловіче скиглення Леся з іронією побажала Тимофію, щоб його дружина вміла за допомогою господарського могла виглядати чудово.

– Склала я всі його речі і винесла за двері. Ну бувають такі скупі мужики, адже за весь час ні на що не витратився, а вже підраховує майбутні витрати. Він не може так просто витратити свої гроші.

Мама посумувала трохи, але зрозуміла моє рішення. Такий чоловік змусить не лише діряві колготи носити.

А що ви скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!